موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/08/27
   نبود آنتن ایرانسل
آنتن‌دهی اپراتور ایرانسل در روستای آزادلوی موران از توابع گرمی بسیار ضعیف است. به علاوه از آنجا كه روستای ما در نقطه مرزی قرار دارد هزینه رومینگ هم به روستاییان تحمیل می‌شود که بسیار گران است. اینترنت این منطقه هم اصلا مناسب نیست و این مشکلات اهالی را کلافه کرده است. خواهشمندیم رسیدگی شود.
از طرف اهالی روستای آزادلو

   آسفالت راه روستایی
چند سال است راه روستای اوچبلاغ بخش نمین شن‌ریزی و زیرسازی شده است، ولی آسفالت‌ریزی نکرده‌اند. چند بار مراجعه کردیم ولی متأسفانه نتیجه نگرفتیم. لطفا مسئولان به این موضوع رسیدگی كنند.
اهالی روستای اوچبلاغ نمین

   خط‌كشی جاده
در هوای مه‌آلود چند روز گذشته جاده انگوت ـ قره‌آغاج باید یک نفر جلوی ماشین پیاده می‌رفت تا راننده از جاده منحرف نشود که این کار بسیار خطرناک بود. لطفا اداره راه گرمی جاده را خط‌کشی كند.
رحیمی از انگوت

   كمبود نیرو در مركز بهداشت
در مرکز بهداشت حاتمی واقع در علی‌آباد اردبیل مراجعه‌کنندگان از ساعت ۷ صبح در نوبت خونگیری منتظر می‌مانند و گاه این انتظار نزدیک به 3 ساعت طول می‌کشد. این مركز فقط یک کادر خونگیر دارد كه توان پاسخگویی به همه مراجعان را ندارند. لطفا مسئولان به این مشكل رسیدگی كنند.
محرمی از اردبیل

   بیمه نبودن امدادخودرویی‌ها
هیچ‌كدام از امدادگران امدادخودرو‌های استان بیمه تامین اجتماعی ندارند. اگر حین كار و عملیات برای آنها حادثه‌ای رخ دهد، هیچ‌كس مسئولیتش را به گردن نخواهد گرفت. از مسئولان می‌خواهیم برای این امدادگران كه از این پس باید در جاده‌های زمستانی و پر از كولاك استان رفت و آمد داشته باشند، فكری كنند.
 جمعی از کارکنان امدادخودرو‌های اردبیلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code