موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/08/13
  •    آنتن‌دهی ضعیف همراه اول
در روستاهای تربت‌کندی آنتن‌دهی همراه اول بسیار ضعیف است. به علاوه، هزینه رومینگ هم برای ساکنان این منطقه كه در مرز قرار دارد، محسوب می‎شود. از مسئولان می  خواهیم به این مشكل رسیدگی كنند.
یحیی مرادى از روستای باغشلوکندی مغان
  •    پایان یافتن پروژه‌های نیمه‌تمام
نصف راه ارتباطی روستای زاویه‌سنگ (داش‌زیوه) که جزو مناطق گردشگری شهرستان گرمی است، آسفالت شده و نصف دیگر آن سال‌هاست قرار شده آسفالت شود. پل بزرگ دره آخمایی داش‌زیوه هم بیشتر کارهایش تمام شده است و حدود 2 یا 3 روز کار دارد که راه‌اندازی شود. از مسئولان محترم استدعا داریم این پروژه‌های نیمه‌تمام را به بهره‌برداری برسانند.
عادل حبیبپور از روستای گردشگری زاویه سنگ گرمی
  •    لوله‌کشی فاضلاب
می‌خواستم از مسئولین شهر خلخال خواهش کنم در مسیر آتش‌نشانی تا بیمارستان بلوار 17 شهریور لوله‌کشی فاضلاب انجام دهند. چند بار درخواست دادیم ولی مسئولان به این موضوع توجهی نكردند.
جمعی از ساکنان محله بلوار 17 شهریورارسال پیام اشتراک 
 
 Security code