موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/08/10
   لغو بیمه سلامت
همسر من باردار است و هرجا که برای آزمایش و سونوگرافی مراجعه می‌کنیم می‌گویند بیمه خدمات درمانی (سلامت) لغو شده است. من با هزینه سنگین آزمایش‌ها و غربالگری چه کنم؟ از مسئولان می‌خواهیم به فكر اقشار كم‌درآمد باشند.
رحیمی از اردبیل

   افتتاح نشدن سد بیگ‌باغلو
چند سال است که سد بیگ‌باغلوی منطقه ارشق ساخته شده است ولی یک قطره آب هم ندارد. هدف از ساخت این سد چه بوده است؟ هزینه بسیاری هم برای این طرح صرف شده است.
سجاد پارسا از روستای بیگ‌باغلو

   پرداخت بدهی گندمكاران
دولت گندمی را از كشاورزان خریداری كرده است كه توان پرداخت پول آن را ندارد. كشاورزان از چه راهی امرار معاش کنند؟ وعده آخر شهریور به مهر موکول شد و مهر هم به سر آمد اما هنوز خبری نیست.
صدیف رحمتی از اردبیل

   خط‌كشی‌ جاده‌ها
جاده ترانزیتی اردبیل ـ گرمی بین هفت‌چشمه و برگ‌چای که مدتی است آسفالت‌ریزی شده است به دلیل نداشتن خط‌کشی جاده مخصوصا در شب بسیار خطرناک است. حتی چند تصادف هم در این مكان رخ داده است. لطفا مسئولان به این مشكل رسیدگی کنند.
علی‌اکبر حسن‌زاده ساری نصیرلو از اردبیل

   اعلام دقیق تعطیلی مدارس
از مسئولان آموزش‌وپرورش خواهش می‌كنیم هنگام حادثه‌های طبیعی برای تعطیلی مدارس زودتر تصمیم بگیرند و آن را اعلام كنند. دانشگاه‌ها از صبح تعطیلی خود را اعلام می‎كنند، اما آموزش‌وپرورش ساعت 11 خبر را اعلام می‎كند در حالی كه بچه‌ها در این ساعت راهی مدرسه شده‌اند.
اتابک صادقی  از اردبیلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code