موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/08/09
مشکل آسفالت محله‎ اکبر امیدی پارس آباد
کوچه‌ها و خیابان‌های محله اکبر امیدی پارس‌آباد آسفالت نیست. شهرداری در پاسخ به درخواست‌های مردم فقط به شن‌ریزی این معابر اكتفا می‌كند. از شهرداری تقاضا داریم پیش از شروع‌ بارش‌ها به حال این محله فكری كند.
علی کمالی از پارس‌آباد

لزوم نظارت بر فعالیت  آزمایشگاه
برای آزمایش دادن در درمانگاه شهر با مشكلات متعددی مواجهیم. هر بار برای آزمایش به این درمانگاه مراجعه می‌كنیم، مسئولان آن به بهانه خوردن صبحانه و كارهایی از این دست ما را معطل می‌کنند و پس از آن با گفتن اینكه وقت آزمایش تمام شده است، ما را به خانه می‌فرستند. در مشگین‌شهر هم قبول نمی‎كنند از ما آزمایش بگیرند و به همین درمانگاه ارجاع داده می‌شویم. لطفا مسئولان این مشکل را حل كنند.
یک شهروند از لاهرود

شكستن لوله آب در گرمی
لوله‌های آب کوچه شهید مطهری ۶ در شهر گرمی بیش از ۸ ماه است كه شکسته و آب هدر می‌رود. این موضوع باعث شده است آسفالت کوچه هم از بین برود و كوچه پر از گل شود. از مسئولان می‌خواهیم هرچه زودتر به این مشكل رسیدگی كنند.
محمدی از گرمی

محله یا محل انباشت زباله؟
ما جمعی از اهالی محله ایران‌آباد (میراشرف) هستیم. شهرداری منطقه 4 هرچه آشغال درون شهر است از نخاله ساختمان، شیشه و لاستیک‌های ماشین گرفته تا زباله خوراکی‌ها، لجن و... را به محله ما منتقل می‌کند. در حال حاضر ارتفاع آشغال به كابل‌های برق رسیده و ماشین‌های بزرگ موقع رد شدن به سیم فشار قوی گیر و برق را قطع می‎كنند. این موضوع باعث شده است كه وسایل برقی مردم محل بسوزد.
وقتی هم که باران می‌بارد، رفت و آمد همه اهالی با مشکل جدی روبه‌رو می‌شود زیرا تا زانو گلی می‌شویم. وقتی که موضوع را مطرح می‌کنیم، شهرداری می‌گوید حکم توقف تخلیه زباله‌ها در این محل را داده‌ایم اما تخلیه زباله ادامه دارد. موش‌ها هم وارد خانه‌مان می‌شوند و همه دیوار‌ها را سوراخ می‌کنند. لطفا شهرداری به مشكلات ما رسیدگی كند.
 بهزاد از اردبیلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code