موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/08/08
   ماشین‎آلات سنگین در خیان 16 متری بسیجیان
خیابان ۱۶ متری بسیجیان اردبیل به پارکینگ و محل سرویس‌ ماشین‌آلات سنگین و تریلی تبدیل شده است. هزاران بار هم با ارگان‌های ذی‌ربط تماس گرفتیم، ولی متأسفانه رسیدگی نشده است. از مسئولان می‌خواهیم به این مشکل رسیدگی کنند.
شهروندی از اردبیل

   بهسازی جاده روستایی
جاده پته‌خور به گللو در شهرستان نمین بسیار نامناسب است. از مسئولان می خواهیم به این جاده رسیدگی کنند.
از طرف جمعی از اهالی روستای پته‌خور و روستای گللوی نمین

   بهسازی معابر روستای عموقین
ما ساکن روستای عموقین بخش سردابه هستیم. ۱۴۷۰ نفر در این روستا ساکن هستند اما روستا با مشكلات بسیاری مواجه است. آسفالت طرح هادی نیمه‌کاره مانده است. اگر نمی‌خواستند آن را تکمیل کنند بهتر بود اصلا بهسازی معابر را شروع نمی‌کردند. هنگامی که برف ببارد تردد خودروها سخت‌تر می‌شود. فاصله ما تا اردبیل فقط ۸ کیلومتر است. از بنیاد مسکن روستایی خواهشمندیم به این مشکل رسیدگی کند.
با تشکر اهالی روستای عموقین

   حذف خدمات دفترچه سلامت از مطب‎ها
چرا ارائه خدمات دفترچه سلامت در مطب‌ها لغو شد؟ چه کسی پاسخگوی هزینه‌های درمان خواهد بود. با این وضعیت در حالی که بیمارستان‌های استان پاسخگوی بیماران با مشکلات حاد و اورژانسی نیستند باید سایر بیماران برای سرماخوردگی یا مشکلات جزئی دیگر هم به بیمارستان مراجعه کنند. واقعا بیمارستان‌ها پاسخگوی حجم این مراجعات خواهند بود؟
فرزانه عزیزی از اردبیل

   حقوق عقب‌افتاده كارگران
کارگران ایستگاه تحقیقات کشاورزی اردبیل 4 ماه است که حقوقی دریافت نکرده‌اند. هر وقت هم که اعتراض می‌کنیم، می‌گویند که بروید کار بهتری پیدا کنید. قوانین اداره کار هم چندان درست اجرا نمی‌شود و مزایایی به کارگران نمی‌دهند. لطفا مسئولان چاره‌ای بیندیشند.
کارگران ایستگاه تحقیقات کشاورزی اردبیلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code