موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/06/15
   بهسازی راه روستای شوش بلاغ
جاده روستای شوش بلاغ از توابع مشگین‌شهر راه چند روستای دیگر نیز است. این راه خاكی است و آسفالت نشده. اوایل بهار گفتند كه اعتبار برای آسفالت این جاده اختصاص یافته اما هنوز از بهسازی جاده خبری نیست. تعداد خانوارهای این روستا زیاد است. از استاندار، فرماندار و مسئولان درخواست رسیدگی به این روستا مخصوصا راه ارتباطی آن را داریم تا اهالی به شهر كوچ نكنند.
نعمتی از اهالی روستا

   آبرسانی به روستای قره آغاج پشته
روستای قره آغاج پشته از توابع شهرستان مشگین‌شهر حدود 90 خانوار و 450 نفر جمعیت دارد. این روستا آب آشامیدنی ندارد. از اداره آب و فاضلاب مشگین‌شهر چند بار درخواست آب آشامیدنی کردیم تا با تانکر اداره برایمان آب بیاورند. آنها هم برای حمل هر تانکر آب 40 هزار تومان از ما پول گرفتند. خواهشمندیم به گوش مسئولان عالی‌رتبه استان برسانید آیا به اجبار گرفتن این پول از اهالی روستا قانونی است؟  
از طرف شورای اسلامی قره آغاج پشته

   آسفالت جاده زیوه گرمی به شورگل
جاده زیوه گرمی به شورگل حدود ۴۰ سال است که خاکی مانده و آسفالت نشده است. در هر دور انتخابات مجلس کاندیداها قبل از رای‌گیری برای آسفالت شدن آن وعده می‌دهند، اما عملی نمی‌شود. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
اهالی روستای شورگل

   فروش گوشت چرخ‎كرده تقلبی در اردبیل
از مسئوان وزارت بهداشت عاجرانه درخواست می‌کنیم به وضعیت فروش گوشت چرخ‌کرده آماده در قصابی‌ها رسیدگی کنند. بیشتر این گوشت‌ها از سنگدان و ضایعات مرغ تشکیل شده است. وقتی قیمت گوشت بالای ۳۵ هزار تومان است، چطور گوشت چرخ‌کرده به قیمت‌های ۱۸ هزار یا ۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.
به‌تازگی هم بعضی قصابی‌ها به فروش گوشت کوبیده آماده به قیمت هر كیلو ۲۸ هزار تومان اقدام کرده‌اند که آن هم متاسفانه سنگدان مرغ است. تمام مرغ‌فروشان شهر به خرید سنگدان توسط قصاب‌ها اذعان دارند. لطفا به منظور حفظ امنیت غذایی مردم، خصوصا قشر آسیب‌پذیر، مسئولان بر فروش گوشت چرخ‌کرده آماده نظارت کنند.
رحمانی از اردبیلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code