موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/06/14
   قطع آب در روستای زرج‌آباد
روستای زرج‌آباد ازتوابع بخش فیروز شهرستان کوثر یکی از پرجمیعت‌ترین و توریستی‌ترین‌ روستاهای شهرستان است. با این حال مشکل آب آشامیدنی مردم روستا را با مشکلات بسیاری مواجه كرده است. متأسفانه روزانه یک ساعت آب دارند و بقیه روز آب قطع است. خواهشمند است فرمانداری و ادارات مربوطه به این مشکل رسیدگی کنند.
اهالی روستای زرج‌آباد

   تاریكی محله وحدت 4
محله وحدت 4 اسلام‌آباد، کوچه نسیم 2 به دلیل نبود تیر برق در تاریکی مطلق به سر می‌برد. گذشتن از کوچه‎ها به ویژه شب‌هنگام برای عابران و اهالی ترس‌آور شده است. لطفا مسئولان در این مورد اقدامات لازم را انجام دهند.
جمعی از اهالی محله وحدت 4

   مسكن معلولان آب ندارد
چرا مسئولان محترم آب و فاضلاب شهرستان مشگین‌شهر در مورد آبرسانی به مسکن معلولان اینقدر وقت تلف می‌کنند. 8 سال است منتظریم صاحب خانه شویم، ولی هنوز در مرحله تأمین آب ساختمان مانده‌ایم. چرا مسئولان در این زمینه اقدامی انجام نمی‌دهند.
شهروندی از مشگین‌شهر

   كمبود امكانات چشم‌پزشكی در استان
بیماران دیابتی استان اکثرا مشکل شبکیه چشم دارند و به همین دلیل به لیزر و تزریق ویتره چشمی نیازمندند. با اینکه چندین سال است اردبیل استان شده است، ولی هنوز این امکان در استان ما فراهم نشده تا بتوانیم در شهر خودمان چشم را لیزر کنیم و یا تزریق داخل چشمی ویتره انجام دهیم. چندین سال است این موضوع ما را واقعا آزار می‌دهد و ما به خاطر آن باید به شهرهایی مثل تبریز یا تهران برویم. از شما تقاضا داریم این پیام را به گوش مسئولان به خصوص دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برسانید تا شاید این مشکل حل شود.
 جمعی از بیماران دیابتی

   آب آشامیدنی نامناسب در گرمی
بعد از قطعی آبی که صورت گرفت مدتی است وضعیت آب آشامیدنی شهر گرمی بسیار بد شده است. کلری که به آب اضافه می‌کنند خیلی از حد معمول بیشتر است و آب اصلا قابل آشامیدن نیست. از مسئولان مرتبط می‌خواهیم به این مشکل رسیدگی کنند.
یکی از شهروندان گرمیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code