موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/06/13
   بوی بد رودخانه بالیخلو
از مسئولان خواهشمندیم از رودخانه بالیخلو به سمت روستای آقبلاغ آقاجان خان بازدید کنند. بوی نامطبوع رودخانه به حدی رسیده است که قابل تحمل نیست. ضمنا چند سال است مسئولان قول مساعد داده‌اند كه راه روستای آقبلاغ آقاجان خان آسفالت شود، ولی امسال نیز این وعده عملی نشد. از مسئولان محترم می‌خواهیم به مشکلات ما رسیدگی کنند.
بهزاد حمزه‌زاده آقبلاغ

   نبود امكانات بهداشتی برای مسافران به بولاغلار
در بولاغلار با اینکه هر باغ برای هر ماشین ٥ هزار تومان می‌گیرد ولی هیچ‌کدام سرویس بهداشتی ندارند و جلوی سرویس بهداشتی کنار مسجد صف‌های طویلی تشکیل می‌شود. درخواست می‌کنیم متولیان این مجموعه گردشگری چند سرویس بهداشتی در مناطق مختلف بولاغلار احداث کنند.
صفری از اردبیل

   کارکنان پروژه انتقال آب 9 ماه حقوق نگرفته‌اند
ما کارکنان پروژه انتقال آب آشامیدنی اردبیل از سد یامچی ۹ ماه است حقوق و دستمزد خود را دریافت نکرده‌ایم. زندگی ۴۰ خانواده که در عمق ۵۰ متری و در تونل‌های ۱۰۰ متری با جان خود بازی می‌کنند تا آب آشامیدنی سالم به شهر برسانند دچار مشکل شده است. لطفا مسئولان به مشكل ما رسیدگی كنند.
کارکنان انتقال آب شرب از سد یامچی

   نبود آنتن تلفن همراه
نبود آنتن تلفن همراه و اینترنت در روستای چالماکندی از توابع شهر جعفرآباد که 2 کیلومتر هم از شهر فاصله ندارد باعث ایجاد مشکلاتی برای اهالی این روستا شده است. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
جمعی از اهالی روستا

   مشكلات تردد کامیون معدن سنگ
تردد کامیون معدن سنگ آهن کهلدشت از محور ماجلان شال باعث انتشار ریزگرد در روستای ماجلان از توابع شهرستان خلخال شده و آسایش را از مردم این روستا گرفته است. علاوه بر گرد و خاک باعث از بین رفتن زیرسازی جاده هم می‌شود. لطفا مشکل ما را به گوش مسئولان برسانید.
سیداسماعیل علوی از روستای گردشگری ماجلانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code