موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/06/12
   نبود ‌آنتن تلفن همراه در روستای گرمه
از روستای (گرمه چشمه) واقع در نمین بخش ویلکیج پیام می‌دهم. در این روستا تلفن همراه آنتن ندارد. قبلا در این مکان آنتن‌دهی دیجیتال هم قوی بود ولی به دلایل نامعلوم تلویزیون دیجیتال هم ضیعف و ضیعف‌تر شد. با بخشدار درباره حل کردن این مشکل گفت‌وگو کرده‌ایم، اما تغییری رخ نداده است. خواهش می‎كنیم این موضوع را پیگیری کنید.
یكی از اهالی روستا

   افت فشار آب در اصلاندوز
ما اهالی خیابان شهید فرهادی و مهدوی شهر مرزی اصلاندوز مغان به دلیل افت فشار آب چند بار به اداره آب و فاضلاب مراجعه کرده‌ایم. پس از پیگیری‌های مکرر لوله‌هایی برای رفع مشکل به محل آوردند، ولی بیش از یک ماه است این لوله‌ها زیر آفتاب قرار دارند و در معرض پوسیدگی‌اند. از مسئولان می‌خواهیم به این موضوع رسیدگی کنند.
بهنام مهدوی گهلی

   نبود اینترنت و آنتن تلفن در محله گلمغان
کوچه‌های تیموری یک تا 7 و کوچه گلبرگ محله گلمغان شبکه تلفن همراه ندارند یا آنتن تلفن همراه را خیلی ضعیف دریافت می‌کنند. این وضعیت به صورتی است که با تلفن همراه به شماره‌های اضطراری هم نمی‎شود زنگ زد و همین طور اینترنت هم نداریم. از مسئولان مخابرات می‌خواهیم مشکل مردم این منطقه را حل کنند.
اهالی محله گلمغان ـ کوچه‌های تیموری

   قطع آب در روستای طاهرآباد
آب آشامیدنی روستای طاهرآباد از شهرستان پارس‌آباد هر 4 روز یکبار به مدت 2 ساعت وصل شده و دوباره قطع می‌شود. اهالی واقعا در مضیقه و مشکل به سر می‌برند. از مسئولان محترم می‌خواهیم به این مشکل رسیدگی کنند.
اسفندیاری از طاهرآباد

   نامناسب بودن پیاده‌رو‌ها در شهرك سبلان
وضعیت پیاده‌روهای پارک قزل‌گول فاز 2 سبلان اردبیل به‌عنوان تنها مکان ورزشی موجود برای ورزش صبحگاهی و پیاده‌روی بانوان بسیار نامناسب است. این وضعیت نامناسب و چاله‌های فراوان چندین بار سبب زمین خوردن عابران و ورزشکاران شده است. متأسفانه با وجود پیگیری‌های مکرر رسیدگی نشده است.
شهروندی از شهرک سبلان اردبیلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code