موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/05/22
   مشکلات سد نیمه‌تمام
سد کلاسر گرمی که قرار بود 5 ساله تمام شود، حالا به یک معضل تبدیل شده است. با توجه به اینکه بیشتر سال در رودخانه آب جریان دارد، آب پشت این سد نیمه‌تمام جمع می‌شود و به روستاهای پایین‌دست نمی‌‎رسد و باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی برای روستاییان و دام‌هایشان و همچین باغداران و صیفی‌کاران این منطقه می‌شود. خواهشمند است برای حل این مشکل اقدام شود.
یکی از روستاییان پایین‌دست سد کلاسر گرمی

   کمبودهای روستای نصرالله بیگلوی
چند سال است در روستای نصرالله بیگلوی منبع آب ساخته شده است اما این روستا آب آشامیدنی ندارد. از سوی دیگر، قطع شدن سیم تلفن در نصف روستا بیش از 2 سال است که بسیاری از روستاییان را از داشتن تلفن محروم کرده است. نبود طرح هادی مشکل دیگری است که حل نشده. به علاوه، نیاز شدید به سیل‌بند که اخیرا بر اثر سیل تخریب شده وجود دارد زیرا خانه‌های مسکونی کنار رودخانه در خطر هستند.
اباصلت نامور از اهالی روستای نصرالله بیگلوارسال پیام اشتراک 
 
 Security code