موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/05/21
   قطع آب آشامیدنی در روستای بابک
روستای بابک از توابع شهرستان بیله‌سوار با قطعی آب مواجه است. لطفا مسئولان، با توجه به قرار داشتن در فصل تابستان و گرمای هوا، به مشکل آب آشامیدنی این روستا رسیدگی کنند.
اهالی روستا

   پرداخت نشدن مطالبات کلزاکاران
طبق گفته مسئولان قرار بود مطالبات کشاورزان کلزاکار ظرف یک هفته پرداخت شود. اما با گذشت یک ماه هنوز از پرداخت آن خبری نیست. مسئولان پاسخ دهند تا کی باید منتظر بمانیم؟
حجت از شهرستان نمین

   آبرسانی به روستای خان‌محمدلو
۷ سال پیش اقدام به آبرسانی به روستاهای بخش انگوت شد. روستای خان‌محمدلو هم یکی از این روستاها بود.  ۶ یا ۷ سالی می‌شود که یک لوله خالی کشیده‌اند و جای منبع آب آن مشخص شده ولی هنوز هیچ اقدامی برای ساخت آن صورت نگرفته است. این در حالی است که همه روستاهای اطراف آبرسانی شده‌اند. تا به حال چند بار اهالی خان‌محمدلو به بخشداری و فرمانداری مراجعه کرده‌اند اما نتیجه‌ای نداشته است. از مسئولان تقاضا داریم به این موضوع مهم رسیدگی کنند.
اهالی روستا

   بیمه کارگران بیکار
با توجه به كاهش ساخت و ساز مسكن در كشور و به خصوص در استان، بسیاری از كارگران ساختمانی بیكار شده‌اند. از این رو مسئولان تامین اجتماعی كه برای تحقیق از صحت شغل كارگران به محل سكونت آنها مراجعه می‌كنند، فرد مورد نظر را در خانه خود می‌بینند و گمان می‌كنند كه دیگر به فعالیت ساختمانی نمی‌پردازد و او را بیمه نمی‎کنند. مسئولان لطفا به این مشکل رسیدگی کنند.
یک کارگر ساختمانی از اردبیل

   آسفالت نامناسب خیابان‌های گرمی
آسفالت شهر گرمی از وضعیت مناسبی برخوردار نیست و این شهر همچنین از نظر   نظافت و بهداشت شهری مشکل دارد. از شهرداری درخواست می‌کنیم به معابر این شهر در فصل کاری امسال رسیدگی کند. به علاوه از همشهریان هم درخواست می‌کنیم برای حفظ پاکیزگی محل زندگی خود با شهرداری همکاری کنند.
محسنی از گرمیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code