موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/05/18
   مشکلات محله زینبیه
بافت‌ فرسوده شهر مخصوصا محله زینبیه بالاباغمیشه به حال خود رها شده‌اند. این مکان‎ها، علاوه بر آلوده بودن، به محل انجام کارهای خلاف تبدیل شده و مشکلات بسیاری برای شهروندان ایجاد کرده است. نزدیک 50 سال است طرح‌ تعریض 16 متری اجرانشده باقی مانده است و متاسفانه مسئولان در این زمینه فقط قول می‌دهند. لطفا به مشکلات این محله رسیدگی کنید.
یک شهروند از باغمیشه اردبیل

   شرایط نامناسب کارگران نساجی
ما کارگران شرکت نساجی سیوان (سبلان پارچه سابق) از مسئولان خواهش می‌کنیم به وضعیتی که در شرکت برای ما به وجود آمده است، رسیدگی کنند. قبلا با بهانه‌های مختلف ما را اخراج می‌کردند و اکنون با تهدید به بیکار شدن، به ما فشار می‌آورند. ما هم چون زمینه اشتغال در استان وجود ندارد، مجبور به پذیرش شرایط نامناسب کار می‌شویم.
یک کارگر

   بلیت‌فروشی بازی‌های والیبال
مردم اردبیل عاشق والیبال هستند و از روستا‌ها یا جای دور برای دیدن مسابقه والیبال به اردبیل می‌آیند. اگر برای این بازی‌ها بلیت فروخته شود، ورزشگاه پر نمی‌شود و بار دیگر به اردبیل میزبانی نمی‌دهند. از مسئولان می‌خواهیم در بلیت‌فروشی برای این مسابقات تجدیدنظر کنند.
رحیمی از اردبیل

   کمبود امکانات شهری در شهرک کوثر
شهرک کوثر مشکلات بسیاری دارد، نه کوچه‌هایش آسفالت شده است و نه سطل زباله دارد. چند روزی هم می‌شود که در این منطقه آنتن‌دهی تلفن همراه و اینترنت خیلی ضعیف شده است. از سوی دیگر، اتوبوس واحد هم به این شهرک نمی‌آید و ما باید با اتوبوس مسیر 5 آذر تردد کنیم.
یک شهروند از شهرک کوثر اردبیل

   آسفالت نبودن معابر شهرک فرهنگیان
در فاز ۳ شهرک فرهنگیان مشگین‌شهر با ۴۵۰ خانوار نه تنها کوچه‌ها، بلکه بلوار هم که فقط ۵۰۰ متر طول دارد آسفالت نشده است. ۵ سال از ساخت این شهرک می‎گذرد و مردم با خاک دست به گریبانند. لطفا مسئولین رسیدگی کنند.
یک شهروند از مشگین‌شهرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code