موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/05/17
   تیرهای برق‌ خطرناک
در خیابان دامدار یک در دهستان اسلام‌آباد جدید از توابع بخش اسلام‌آباد بیش از 30 سال است كه تیرهای برق‌ چوبی و فرسوده فشار قوی از داخل حیاط خانه‌ها عبور می‌كند و موجب نگرانی ساكنان این خیابان شده است. لطفا به گوش مسئولان برسانید تا این تیر‌های فرسوده را جابه‌جا و تعویض كنند.
جمعی از ساكنان

   مشکلات روستای دمدل
روستای دمدل هشجین محرومیت‌های زیادی دارد. چند ماهی است که پخش بیشتر شبکه‌های تلویزیونی در این روستا قطع شده و فقط 2 شبکه‌ (استانی و یک) با کیفیت پایین در آن پخش می‌شود. شبکه‌های گیرنده دیجیتال هم که نه فقط در روستای ما، بلکه در کل روستاهای هشجین قابل دسترسی نیستند.
موضوع بعدی این‌که دکل آنتن تلفن همراه روستایی هم که اینجا واقع شده است پوشش شبکه‌ای مطلوبی ندارد و ما هر سال چند ماه با قطعی آنتن مواجه می‌شویم و از هر ۴ تماس یکی به برقراری تماس منجر می‌شود. همه روستاهای بخش‌های دیگر استان از اینترنت بهره می‌برند ولی متاسفانه روستای ما و چندین روستای دیگر در اطراف ما از نسل اول ارتباطات (اینترنت) بی‌بهره هستند.
ابراهیمی از اهالی روستا

   هدر رفت آب‌های زیرزمینی
آب‌های زیرزمینی در مزارع روستاهای شیخ کلخوران و تازه‌کند شریف‌آباد هدر می‌رود. متاسفانه کشاورزان به روش سنتی محصولاتشان را آبیاری می‌کنند. جهاد کشاورزی 2 سال است که قول داده لوله‌کشی کند ولی هنوز خبری نیست.
شریفی

   وضعیت بد جاده موئیل
جاده گردشگری مشگین‌شهر - موئیل در وضعیت بحرانی به سر می‌برد. این جاده شریان حیاتی گردشگری شهرستان مشگین‌شهر و استان محسوب می‌شود و نبود توجه به آن به قیمت فرار سرمایه و سرمایه‌گذار و رکود اقتصادی در منطقه تمام می‌شود.
یک شهروند از موئیل

   پل رودخانه روستای خانقاه
وضعیت پل ارتباطی رودخانه روستای خانقاه بفراجرد خلخال نامناسب و خطرناک است. روزانه حدود ۷۰ خانوار از روی پل تردد می‌کنند. لطفا مسئولین رسیدگی کنند.
اهالی روستاارسال پیام اشتراک 
 
 Security code