موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/05/16
   جاده روستای خلیفه‌لو
وضعیت بد جاده روستای خلیفه‌لو و اطراف آن باعث سختی رفت و آمد برای کارکنان اداره‌های مختلف و در نتیجه اختلال در خدمات‌رسانی به مردم شده است. لطفا به بهبود وضعیت این جاده رسیدگی شود.
اهالی روستای خلیفه‌لو

   وضعیت نامعلوم خانه کودک شهرک کوثر
2 سال پیش ساختمانی در شهرک کوثر اردبیل آماده و قرار شد خانه کودک شود. اما ظاهرا فراموش شده است. این ساختمان با وجود آماده‌سازی همچنان متروک و پیگیری اهالی شهرک کوثر تاکنون بی‌جواب مانده است. اهالی انتظار دارند در وضعیت فعلی که شهرک پرجمعیت کوثر خالی از امکانات تفریحی و فرهنگی است، حداقل از امکانات موجود به صورت بهینه استفاده شود.
عین‌الله سمندری از شهرک کوثر اردبیل

   نابسامانی پارکینگ شابیل مشگین‌شهر
پارکینگ شابیل مشگین‌شهر وضعیت نامناسبی دارد و موجب نارضایتی مسافران می‌شود. در این پارکینگ از صاحبان خودروها 5 هزار تومان هزینه می‌گیرند اما برای نابسامانی وضعیت آن کسی پاسخگو نیست.
حبیب مرتضوی

   مشکلات روستای ماراللوی
روستای ماراللوی از دهستان برزند انگوت با ۱۶شهید دفاع مقدس با کمترین توجه مسئولان مواجه است. از جمله مشکلات اساسی روستا نداشتن آنتن تلفن همراه و اینترنت، نیمه‌کاره ماندن سنگفرش کوچه‌ها، کم‌آبی در تابستان و از همه مهم‌تر - به دلیل افزایش تعداد خانوارهای روستا - ولتاژ پایین برق است که اهالی را در ساعات اوج مصرف با قطعی برق مواجه می‌کند. از مسئولان خواهشمندیم رسیدگی لازم را در این زمینه‌ها انجام دهند.
نوری از روستای ماراللوی بخش انگوت

   جاده روستای شاه تپه‌سی
روستای شاه تپه‌سی چند سال است که با مشکلاتی جدی مواجه است. اساسی‌ترین مشکل این روستا وضعیت تنها راه ارتباطی‌اش به شهرستان گرمی و استان است. بیش از 4 بار این جاده زیرسازی و برای آسفالت‌ریزی آماده شده است اما متاسفانه مسئولان بعد از این کار هیچ اقدامی برای ریختن آسفالت انجام نداده‌اند. آخرین زیرسازی هم بعد از عید انجام شد. مسئولان دوباره قول داده بودند که تیرماه آسفالت‌ریزی خواهد شد اما متاسفانه باز هم هیچ کاری انجام نشد و زیرسازی انجام شده نیز کیفیت خود را از دست داده است.
میرنجات جهانگیری از روستای شاه تپه‌سی (سیدآباد)ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code