موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1395/08/18
   وضع ناگوار معابر اصلی روستای مجره
 ترکیدگی لوله‌ها و وجود چاله‌های عمیق در معابر شهر خلخال که به‌ دلیل خاک‌برداری اخیر برای زیر سازی و آسفالت انجام گرفته است، نزدیک یک ماه است که به حال خود رها شده است. با توجه به این که این معابر جزو معابر اصلی و محل تردد اهالی به‌خصوص دانش آموزان است، درخواست رسیدگی فوری داریم.
شهروندی از خلخال

   فاضلاب شهرك ولایت
مشکل فاضلاب کشی در شهرک ولایت اردبیل هنوز حل نشده است و به علاوه همچنین اهالی این شهرک شب‌ها از صدای سگ های ولگرد آرامش ندارند. از مسئولان می خواهیم به این مشكلات رسیدگی  کنند.
سلمانی از اردبیل

   فشار آب شهرك بعثت
اخیرا فشار آب شهرک بعثت اردبیل افت شدیدی داشته است، طوری که آبگرمکن‌ها روشن نمی‌شوند. امیدواریم مسئولان نسبت به رفع این مشکل اقدام کنند.
مریم موذنی از اردبیل

   انشعاب فاضلاب شهری محله منصوریه
از مسئولان اداره فاضلاب اردبیل تقاضا داریم در مورد انشعاب فاضلاب شهری محله منصوریه اول عباسیه اقدامات لازم را انجام  دهند.
پرتوی از اردبیل

   توجه به چراغ سبز
در برخی از چهار راه‌های اردبیل با وجود اینکه چراغ راهنمایی و رانندگی برای یک مسیر سبز است، اما مأموران به صورت دستی اقدام به بستن راه می‌کنند تا خودروهای مقابل رد شوند. این کار خود باعث بروز ترافیک بیشتر  می‌شود.
حسین‌نژاد – ادربیل

   دستفروشی میوه
اگر چه دستفروشی در شهر به امری عادی تبدیل شده است، نبود نظارت بر این موضوع موجب نابسامانی در شهر شده است. از مسئولان شهرداری تقاضا داریم فکری به حال این موضوع کنند.
بهروز علی‌زاده از سرعینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code