موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1395/03/23
   معرفی روستای رمضانلو
به تازگی اخبار و تصاویر زیبایی از روستای رمضانلو در رسانه‌های محلی، استانی و حتی سراسری منتشر شده که نشان از همت مسئولان برای بهبود وضعیت گردشگری شهرستان دارد. نقاط بکر زیادی در شهرستان وجود دارد که باید در کنار تأمین امکانات از سوی مسئولان، رسانه‌ها برای معرفی آن تلاش کنند.
قادر تقوی از شهرستان گرمی مغان

   نگهداری حیوانات اهلی در شهر
در داخل شهر اصلاندوز برخی از اهالی با بی توجهی به اصول شهر نشینی، حیوانات اهلی نگهداری می‌کنند و آنها در محیط شهری پرورش می‌دهند. این در حالی است که مسئولان و نماینده شهرستان خبر از تبدیل این بخش به شهرستان می‌دهند.
فرهاد نیامی از بخش اصلاندوز مغان

  راه ارتباطی بیله سوار به مرکز استان
مشکل راه ارتباطی بیله سوار به مرکز استان موضوع تازه ای نیست و بارها از طریق همین روزنامه همشهری انعکاس یافته است. متأسفانه با وجود تنها دروازه بین المللی استان در این شهرستان، این جا جاده بین المللی ندارد و تردد در برخی نقاط برای خودروهای سنگین خیلی دشوار است.
هاشم غفاری از بیله سوار مغان

   تخریب فضای سبز محله شهید باکری
فضای سبز شهید باكری كه در محله شهید باكری شهر پارس آباد واقع است چند سالی است كه نه تنها به مكانی برای چرای دام تبدیل شده، بلكه درختان زیتونی كه در محوطه این فضا قرار دارد نیز از بی آبی و ندانم كاری برخی‌ها به آتش كشیده شده است. با وجود ارسال نامه‌های متعدد به شهرداری اقدامی در این زمینه مشاهده نمی‌شود. خواهشمندیم از طریق رسانه‌های استان پیگیر این موضوع باشید.
جمعی از اهالی محل

  قلع و قمع درختان حاشیه جنگل‌های ارس
تصاویری از قلع و قمع درختان حاشیه جنگل‌های ارس برای تبدیل به زمین کشاورزی در شهرستان پارس آبادمغان در رسانه‌های محلی منتشر یافته که واقعا دلخراش است. آیا تبدیل به اراضی کشاورزی ارزش حذف زندگی درختان حاشیه ارس را دارد؟ باید مسئولان محیط زیست استان و شهرستان پاسخگو باشند.
نعیمی از پارس آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code