موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1394/07/15
   وضعیت نامناسب پارک بیله سوار
پارک تفریحی شهر بیله سوار که در تپه تاریخی نرگس و در جوار مزار شهدای گمنام واقع شده در وضعیت نامناسبی است و شهروندان از آن گلایه دارند. با توجه به این‌که این پارک، تنها پارک شهر است از مسئولان درخواست می‌کنیم با توجه و حساسیت بیشتر به آن رسیدگی کنند.
بیتا رحمت نیا از بیله سوار

 تشکر از همشهری
از روزنامه همشهری اردبیل برای انعکاس مشکلات هنرمندان و شهروندان نمین تشکر می‌کنیم. احساس می‌شود این انعکاس تاثیر مثبتی در حل مشکلات و برانگیختن حساسیت مسئولان ایجاد کرده است.
رضا آهنگری از نمین

 آبیاری قطره ای
در استان اردبیل با وجود کمبود آب‌های زیر زمینی و تاکید بر مصرف بهینه آب کشاورزی خبری از آبیاری قطره ای نیست. مسئولان در این 10 سال برای گسترش استفاده از این شیوه نوین اقدام قابل توجهی نکرده اند.
خداوردی زاده کارشناس کشاورزی از اردبیل

 رسیدگی به جاده دور شورابیل
جاده دور دریاچه شورابیل آسفالت بسیار فرسوده ای دارد از مسئولان در خواست می‌کنیم نسبت به بهسازی این جاده اقدام کنند.
شیرین نصیرزاده از اردبیل

  ورزش هندبال
من یکی از ورزشکاران رشته هندبال هستم. این رشته با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. لطفا از وضعیت این رشته ورزشی در استان گزارش تهیه کنید.
مهدی نیا از اردبیل

  نامناسب بودن سرویس مدارس
مینی بوس‌ها و اتوبوس‌هایی که برای سرویس دانش آموزان در نظر گرفته می‌شود مناسب نیست.
در برخی مدارس دیده می‌شودکه این وسایل نقلیه  برای دانش آموزان که اکثرا در مقطع ابتدایی هستند، امنیت لازم را ندارد.
باقری از اردبیلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code