موضوعات
اردبیل

ساماندهی مزار مطهر شهدای استان تاسال آینده

نویسنده:
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران اردبیل گفت: دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها موظف شده‌اند از محل اعتبارات عمرانی کار ساماندهی مزار شهدا را تا سال ۹۷ به اتمام برسانند.
1396/09/11
به گزارش تسنیم، «یاسر شاهی» در جلسه شورای اداری اداره بنیاد شهرستان خلخال اظهار كرد: حوزه ایثار و شهادت برای ما در حال حاضر حائز اهمیت بسیار است و در این زمینه نیاز است همگان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند تا بتوانیم برای دستیابی به این اهداف والا کنار همدیگر باشیم.
وی با اشاره به اهمیت ساماندهی مزار شهدای والامقام نیز افزود: انتظار می‌رود مسئولان در این زمینه تعامل و هماهنگی‌های همه‌جانبه‌ای داشته باشند، زیرا ساماندهی و مرمت مزار شهدا بسیار حائز اهمیت است و باید ساماندهی آن نیز در خور‌ شأن شهدا باشد. به همین منظور انتظار می‌رود اعتبارات مناسبی توسط فرمانداری‌ها برای این کار تخصیص یابد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران اردبیل گفت: با توجه به اهمیت موضوع، دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها موظف شده‌اند از محل اعتبارات عمرانی کار ساماندهی مزار شهدا را تا سال 97 به اتمام برسانند. پیش‌بینی می‌شود ساماندهی مزار شهدا در خلخال نیز به زودی به اتمام برسد که اقدامات لازم در این زمینه توسط مسئولان مربوطه در دست اجراست.
شاهی با اشاره به اهمیت حمایت‌های معنوی و فرهنگی از جامعه ایثارگران، خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان نیز اظهار کرد: اجرای طرح سپاس نیز با هدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان در استان اجرا می‌شود و برگزاری یادواره‌های شهدا نیز در کنار این برنامه‌ها برای ما حائز اهمیت بسیار است که از ائمه جمعه انتظار داریم در دیدارهای سپاس حضور داشته باشند.
وی اظهار کرد: مسئولان و دستگاه‌های مربوطه باید در برگزاری یادواره‌های شهدا نهایت همکاری و مشارکت را با ما داشته باشند تا بتوانیم یادواره‌هایی در خور‌ شأن و جایگاه شهدای والامقام برگزار کنیم و در این زمینه پیشگام عمل کنیم، زیرا این موضوع از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که باید مورد توجه واقع شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code