موضوعات
اردبیل

ساخت ۱۶۸ واحد کارگاهی در شهرک‌های صنعتی استان

نویسنده:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان از احداث ۱۶۸ واحد کارگاهی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.
1396/06/14
به گزارش تسنیم، «علی نظری شیخ‌احمد» در بازدید از واحدهای کارگاهی شهرک صنعتی شماره یک اردبیل اظهار كرد: شرکت شهرک‌های صنعتی برای حمایت از صنایع کوچک و طرح‌های زودبازده اقدام به ساخت واحدهای کارگاهی با متراژهای کوچک کرده‌اند که سبب تسریع در زمینه اشتغال شده است.
وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های مهم این شرکت توجه جدی به مقوله کاهش زمان و هزینه بهره‌برداری در صنایع کوچک است که از این جهت احداث واحدهای کارگاهی کوچک و آماده واگذاری یکی از مهم‌ترین و موفق‌ترین برنامه‌های سالیان اخیر در بخش اشتغال در استان است.
نظری شیخ‌احمد اظهار کرد: احداث و واگذاری این واحدهای کارگاهی در بیشتر شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با اولویت مناطق کمتر توسعه‌یافته انجام شده و باعث رونق صنایع کوچک شده است که بدون نیاز به سرمایه‌گذاری کلان به تولید مشغول هستند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت: از 168 واحد کارگاهی احداث شده 160 واحد کارگاهی به متقاضیان برای فعالیت تولیدی و صنعتی به صورت نقد و اقساط واگذار شده است تا این كار گامی به سوی توسعه اشتغال و تولید در استان و تحقق شعار سال باشد.
وی با اشاره به اشتغال 948 نفر در این واحدهای کارگاهی افزود: از 160 واحد کارگاهی، حدود 139 واحد به بهره‌برداری رسیده است و به فعالیت تولیدی و صنعتی مشغول بوده و مابقی واحدهای کارگاهی در حال نصب ماشین‌آلات هستند که بعد از اتمام این امر و تجهیز واحدها فعالیت آنها نیز آغاز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اظهار کرد: افزایش تولید از محورهای مهم تحقق منویات مقام معظم رهبری است. با راه‌اندازی و حمایت از واحدهای کارگاهی تلاش می‌کنیم در این زمینه گام‌های جدی و اساسی برداریم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code