موضوعات
اردبیل

راه‌اندازی کلینیک آموزش‌های مهارتی در اردبیل

نویسنده:
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان گفت: جهاد دانشگاهی آماده همکاری با دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی استان در راه‌اندازی کلینیک آموزش‌های مهارتی با حضور متخصصان خبره است.
1396/07/19
به گزارش تسنیم، «مهران اوچی اردبیلی» در دیدار با رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی استان اظهار كرد: براساس نتایج طرح تحقیقاتی مطالعه امکان‌سنجی ساخت پارک علمی و شهرک فناوری استان اجرایی در جهاد دانشگاهی، ایجاد و توسعه مراکز علمی و فناوری در استان ضروری است.
وی از تحصیل 400 دانشجو در 9 رشته تحصیلی در مرکز آموزش علمی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه اردبیل خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر این مرکز با 1200 مترمربع فضای آموزشی مناسب، 2 سایت کامپیوتری و بهره‌گیری از مدرسان مجرب به دانشجویان خدمات ارائه می‌دهد.
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان با اشاره به کسب رتبه دوم استانی و 43 کشوری توسط این مرکز در فعالیت‌های فرهنگی بیان کرد: مراکز آموزش علمی ـ کاربردی استان می‌توانند برای انعکاس فعالیت‌ها و معرفی توانمندی و ظرفیت‌های خود در خبرگزاری دانشجویان ایران منطقه اردبیل وابسته به جهاد دانشگاهی رابط خبری معرفی کنند.
اوچی اردبیلی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران ایسپا را از مراکز مورد وثوق در کشور دانست و گفت: دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی استان می‌تواند برای نیازسنجی در مورد رشته‌های مورد نیاز و میزان رضایت‌ مخاطبان این دانشگاه از این ظرفیت جهاد دانشگاهی استفاده کند.
وی افزود: با استفاده از ظرفیت‌های موجود، کارگاه‌های مختلف علمی، فرهنگی و کارآفرینی از سوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی برای دانشجویان مراکز آموزش علمی ـ کاربردی استان برگزار می‌شود که در این زمینه آمادگی لازم را داریم.
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان گفت: جهاددانشگاهی آماده همکاری با دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی استان در راه‌اندازی کلینیک آموزش‌های مهارتی با حضور متخصصان خبره استارسال پیام اشتراک 
 
 Security code