موضوعات
اردبیل

توسعه صندوق‌های اعتباری خرد زنان در روستاها

نویسنده:
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان از توسعه صندوق‌های اعتباری خرد زنان در مناطق روستایی اردبیل خبر داد و گفت: فعالیت فاز دوم توسعه صندوق‌های اعتباری خرد کلید خورد.
1396/07/19
به گزارش تسنیم، «علیرضا خواجوی» در جلسه بررسی فعالیت صندوق‌های اعتباری خرد در روستاهای اردبیل اظهار كرد: فاز دوم توسعه صندوق‌های اعتباری خرد در مناطق روستایی با آموزش 70 نفر از کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی و صندوق کارآفرینی امید در استان کلید خورد.
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان ادامه داد: نحوه تدوین نقشه اجتماعی روستا، رتبه‌بندی رفاه، ماتریس اولویت‌بندی و رتبه‌بندی و تحلیل هزینه به فایده از دیگر مباحثی بود که در این دوره آموزشی 3 روزه تشریح شد.
وی گفت: در این کارگاه آموزشی که به مدت 3 روز در سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد، کارشناسان امور زنان روستایی شهرستان و کارشناسان مسئول راه‌اندازی صندوق در پهنه‌های تولیدی و کارشناسان شهرستانی صندوق کارآفرینی با اصول و فرایند ایجاد صندوق‌های خرد محلی آشنا شدند.
خواجوی افزود: انتخاب 60 تسهیلگر زن روستایی در روستاهای مناطق مختلف استان طی فاز اول این پروژه نشان از قابلیت و ظرفیت بالای موجود در استان در زمینه توسعه صندوق‌ها دارد. تلاش و جدیت بر این است تا در این زمینه گام‌هایی اساسی برداریم و فعالیت‌های این صندوق‌ها را تقویت کنیم.
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان از توسعه صندوق‌های اعتباری خرد در مناطق روستایی اردبیل خبر داد و تصریح کرد: این موضوع یکی از گام‌های مهم در روستاها برای توسعه این مناطق و اشتغالزایی به شمار می‌رود و توسعه این صندوق‌ها از اولویت‌های استان است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code