موضوعات
اردبیل

بودجه پروژه‌های راه‌سازی اردبیل کافی نیست

نویسنده:
مدیرکل راه و شهرسازی استان از کمبود اعتبار پروژه‌های راه‌سازی استان و بدهی این اداره به پیمانکاران خبر داد.
1396/06/22
به گزارش مهر «محبوب حیدری» در جمع خبرنگاران تصریح کرد: با وجود نیازمندی استان به توسعه زیرساخت راه، به منظور اجرای پروژه‌ها با کمبود مالی مواجه هستیم.
وی افزود: از جمله چند پروژه کلیدی در استان اجرا می‌شود که نیازمند تزریق مالی است و هر یک می‌تواند تحولات قابل‌توجهی را در استان رقم بزند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان به اجرای پروژه شال – ماجولان - ماسوله اشاره کرد و گفت: این پروژه با وجود اینکه ارتباط 2 استان و گیلان را موجب می‌شود، با کمبود مالی و بدهی به پیمانکاران مواجه است.
حیدری ادامه داد: در پروژه اردبیل - خلخال نیز 5 کیلومتر در حال اجراست و پیش‌بینی شده با وجود محدودیت مالی، ۱۰ کیلومتر باند دوم اردبیل - سرچم به اتمام برسد.
وی تأکید کرد: در محور ارتباطی رضی - امیرکندی اجرای ۱۰ کیلومتر در برنامه امسال بود که با توجه به میزان تزریق مالی، 5 کیلومتر به اتمام می‌رسد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان همچنین به بدهی ۲۵ میلیارد تومانی در باند دوم اردبیل - مشگین شهر - اهر اشاره و تصریح کرد: در محور کلور - درام نیز مناقصه در دست انجام است.
حیدری از برنامه‌ریزی برای اجرای باند دوم اردبیل - آستارا خبر داد و گفت: در سه‌راهی صحرا – گرمی – بیله‌سوار - پارس‌آباد نیز ۴۵۰ کیلومتر محور ارتباطی در دست مطالعه امکان‌سنجی است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code