موضوعات
اردبیل

برگزاری همایش پیاده‌روی به مناسبت «گرامیداشت شهدای ۱۷ شهریور »

نویسنده:
رئیس گروه توسعه ورزش همگانی و روستایی استان از برگزاری همایش سراسری پیاده‌روی خانوادگی استان به مناسبت گرامیداشت شهدای ۱۷ شهریورماه و هفته تعاون در اردبیل خبر داد. به گزارش تسنیم «بهرام تقی‌زاده» در جلسه هماهنگی برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی استان اظهاركرد: این همایش به مناسبت گرامیداشت شهدای 17 شهریورماه و هفته تعاون در اردبیل برگزار می‌شود....
1396/06/15
رئیس گروه توسعه ورزش همگانی و روستایی استان از برگزاری همایش سراسری پیاده‌روی خانوادگی استان به مناسبت گرامیداشت شهدای ۱۷ شهریورماه و هفته تعاون در اردبیل خبر داد. به گزارش تسنیم «بهرام تقی‌زاده» در جلسه هماهنگی برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی استان اظهاركرد: این همایش به مناسبت گرامیداشت شهدای 17 شهریورماه و هفته تعاون در اردبیل برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه پخش زنده این همایش از شبکه 3 سیما خواهد بود، افزود: حضور پرشور مردم اردبیل در این همایش بازتاب خوبی در کشور خواهد داشت. این همایش روز جمعه 17 شهریورماه ساعت 7:30 صبح از مجموعه گردشگری شورابیل اردبیل آغاز خواهد شد و از عموم مردم ورزش دوست اردبیل برای شرکت در این همایش دعوت می‌شود.
رئیس گروه توسعه ورزش همگانی و روستایی استان ادامه داد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و تهیه رایگان بلیت  شرکت در این همایش می‌توانند به اماکن ورزشی معتبر در شهر از جمله استادیوم تختی، هیات‌های ورزشی استان، استادیوم رضازاده، سالن امام خمینی(ره) آموزش و پرورش، سالن شهید دیرین و سالن شهدای دانش‌آموزان مراجعه کنند.
تقی‌زاده گفت: تمام پایگاه‌های بسیج، میادین مهم شهر از جمله دروازه مشگین، میدان جهاد روبه‌روی رفاه، میدان بعثت، محله سلمان‌آباد، اداره کل ورزش و جوانان استان، اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل، هیات ورزش‌های همگانی واقع در شهرک رضوان و مجموعه ورزشی رضازاده محل‌های توزیع بلیت  رایگان خواهند بود.
وی تصریح کرد: شرکت کنندگان در این همایش پس از پایان ثبت نام که 16 شهریورماه خواهد بود و دریافت بلیت  دو برگی، بلیت برگ دوم را به همراه کارت شناسایی معتبر در روز همایش همراه داشته باشند.
رئیس گروه توسعه ورزش همگانی و روستایی استان با اشاره به جوایز این همایش از قبیل یک دستگاه خودروی پراید که توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهدا خواهد شد اظهار کرد: جوایز ارزنده دیگری نیز در این همایش طبق قرعه‌کشی اهدا می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code