موضوعات
اردبیل

افتخار بزرگ ایران مبارزه با تروریست‌هاست

نویسنده:
امام جمعه اردبیل گفت: فخر بزرگ ایران اسلامی این است که با تروریست‌های خطرناک مبارزه می‌کند.
1396/05/22
به گزارش تسنیم، آیت‌الله «سیدحسن عاملی» در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اردبیل اظهارکرد: آنچه در هفته گذشته در مراسم تحلیف در مجلس اتفاق افتاد هشدار بزرگی برای ملت ماست که در انتخاب نماینده، معیارهای اصلح را به طور کامل رعایت و از تعصبات بیجا اجتناب کنند.
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سخن رئیس کل بانک مرکزی که اخیرا گفته است «کسانی که در موسسات غیرمجاز سپرده‌گذاری می‌کنند دست به کاری خطرناک می‌زنند»، گفت: این مسئول با این سخنان خطای بزرگی را مرتکب شده است، زیرا اگر موسسات مالی غیرمجاز هستند، چرا آنها را نمی‌بندید؟ اگر ورود به آنها کار خطرناک و چاه طویل است در وهله نخست خود بانک مرکزی باید جلوی آن را بگیرد. اگر قرار است دولت دوازدهم از این‌گونه مدیران استفاده کند، اقتصاد و امنیت اقتصادی کشور قطعا مختل خواهد شد.
وی افزود: فخر بزرگ ایران اسلامی این است که با تروریست‌های خطرناک مبارزه می‌کند و برای ما جای تاسف است که نظریه‌پرداز بزرگ آمریکا، کسینجر این هفته اظهار کرد که «آمریکا نباید بگذارد داعش به طور کامل از بین برود و الا مدیریت منطقه خاورمیانه از دست آمریکا خارج می‌شود و به دست ایران که درصدد تشکیل امپراطوری فارس است، می‌افتد».
نماینده ولی فقیه در استان به اهالی کرمانشاه تبریک گفت که بالاخره از امکان سفر با قطار بهره‌مند شدند و از دولت تشکر کرد که راه‌آهن غرب کشور به طول 605 کیلومتر از ایستگاه سمنگان اراک را به کرمانشاه متصل کرد.
عاملی تصریح کرد: اما گلایه جدی داریم که اردبیل با موقعیت خاص جغرافیایی و تاریخی‌اش فراموش شده و در حالی که فاصله ما برای وصل شدن به راه‌آهن سراسری بسیار کمتر از 605 کیلومتر است، اعتنایی به این استان و اهالی آن نمی‌شود.
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان با قدردانی از جوانان ممتاز استان که در کنکور امسال با رتبه یک یا دورقمی قبول شده‌اند از مهدی شفیعی حائز رتبه 9 رشته علوم تجربی و 4 نفر دیگر از جوانان که رتبه زیر 100 داشته‌اند، تجلیل کرد و گفت: همه این جوانان شخصیت قرآنی دارند و دارای لوح تقدیر از بابت مسابقات قرآنی سمپاد هستند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code