موضوعات
اردبیل

اشتغالزایی برای فرشبافان خلخالی

نویسنده:
فرماندار شهرستان خلخال گفت: سرمایه‌گذار بخش خصوصی در حوزه فرش خلخال زمینه ایجاد اشتغال هزار نفر از بیکاران و زنان سرپرست خانوار را با ارائه آموزش‌های لازم فراهم می‌کند.
1396/05/21
به گزارش تسنیم «فریدون بابایی» اظهار کرد: بهره‌گیری از دستمزد ماهانه و بیمه مشمولان تامین اجتماعی یکی دیگر از اقداماتی است که با هدف خدمات‌رسانی به کسانی که مشتاق کار در این حوزه هستند، در نظر گرفته شده که به همین منظور از مسئولان و دست‌اندرکاران مربوطه انتظار داریم زمینه حمایت از این سرمایه‌گذاران را به طور همه‌جانبه فراهم کنند.
فرماندار شهرستان خلخال با اشاره به اقدامات سرمایه‌گذار دیگری در این شهرستان گفت: این سرمایه‌گذار نیز زمینه اشتغال 120 نفر را در حوزه پوشاک به صورت اجرای طرح پایلوت «یک روستا یک محصول» فراهم می‌کند که به طور حتم با اقدامات انجام یافته معضل بیکاری در شهرستان در حد قابل توجهی برطرف می‌شود.
بابایی ادامه داد: ‌یکی دیگر از راهکارهایی که برای توسعه شهرستان در دستور کار قرار گرفته، توسعه بخش ورزشی و گردشگری منطقه با استفاده از ظرفیت‌های موجود آن است که به همین منظور احداث چمن مصنوعی استادیوم در اولویت قرار داده شده است. امیدواریم با افزایش اعتبارات در این حوزه بتوانیم به تمام اهداف خود در ارتباط با رشد و توسعه منطقه دست یابیم.
وی تصریح کرد: یکی دیگر از اهدافی که از توسعه بخش ورزشی در نظر داریم این است که آسیب‌های اجتماعی را در شهرستان به حداقل برسانیم و با کاهش معضل اعتیاد، در جهت سالم‌سازی جامعه گام‌های اساسی و هدفمند برداریم و مشکلات پیش روی خود را به حداقل برسانیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code