موضوعات
آران وبيدگل

ورزشكار نوش‌آبادی؛ نايب قهرمان مسابقات زورخانه‌ای كشور

نویسنده:
ورزشكار نوش‌آبادي در مسابقات هنرهاي فردي و ميانداري بزرگسالان كشور در ورزش زورخانه‌اي كه در شيراز برگزار شد، مقام نايب قهرماني را به دست آورد.
1393/08/11
به گزارش ايرنا «علي‌اصغر جاويدي» از استان فارس مدال طلا و «حسن كمال نوش‌آبادي» به‌عنوان نماينده استان اصفهان مدال نقره و «حسن خداوردي» از چهارمحال و بختياري مقام سوم را به دست آوردند. در اين مسابقات «حسن كمال» طي 2 دور با حريف مقابل مسابقه داد و ۱۱۷ جفت ميل زد و به‌عنوان نايب قهرمان معرفي شد. اين ورزشكار نوش‌آبادي از سال ۱۳۷۵ با كسب عنوان قهرماني و مدال طلا در رشته «كباده» نوجوانان كشور تاكنون در مسابقات ورزش‌هاي زورخانه‌اي و پهلواني حدود سي رتبه برتر را كسب كرده است.
از جمله مقام‌هاي كمال، دوبار قهرماني، يك بار نايب قهرماني كشور، 6 رتبه اول استاني، 3 رتبه نايب قهرماني استان و 6 مقام قهرماني شهرستان را مي‌توان ذكر كرد.
باستاني‌كاران كشور در اين مسابقات براي كسب عنوان قهرماني دربخش‌هاي ميانداري، چرخ تيز، چرخ چمني، ۲ميل بازي، ۳ميل بازي سنگين، كباده، سنگ وميل‌گيري در 2 وزن (۹۰‌ـ و ۹۰+) با يكديگر به رقابت پرداختند. در پايان تيم استان اصفهان توانست با غلبه بر حريفان در مجموع امتيازات از ديگر رقباي خود بالاتر قرار گيرد، پس از اصفهان تيم‌هاي فارس و كرمان در مكان‌هاي دوم و سوم ايستادند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code