موضوعات
البرز

5 میلیارد تومان برای حوادث غیرمترقبه

نویسنده:
معاون امورعمرانی استانداری گفت: با توجه به وضعیت جغرافیایی استان باید بودجه 5 میلیارد تومانی برای احداث پدبالگرد و حوادث غیرمترقبه در بودجه سازمان مدیریت برنامه ریزی استان لحاظ شود...
1396/06/19
معاون امورعمرانی استانداری گفت: با توجه به وضعیت جغرافیایی استان باید بودجه 5 میلیارد تومانی برای احداث پدبالگرد و حوادث غیرمترقبه در بودجه سازمان مدیریت برنامه ریزی استان لحاظ شود.
به گزارش ایرنا «خسرو ارتقایی» درنشست شورای ترافیک افزود: با توجه به حجم بالای ترددهای ملی از مسیرهای مواصلاتی   البرز و کسب رتبه دوم امداد هوایی استان، پیش بینی پد بالگرد به عنوان یکی از امکانات خدمت رسانی هر چه مناسب تر در مواقع بحرانی ضروری است.
وی اضافه کرد: همچنین موضوع سقوط سنگ و سایر حوادث غیرقابل پیش بینی در محورهای پرترددی چون مسیر جاده کرج - چالوس، تمهیدات لازم را برای مناسب سازی این محورها ضروری می‌سازد.
ارتقایی گفت: به همین منظور 5 میلیارد تومان برای احداث پد بالگرد و حوادث غیرمترقبه در بودجه بندی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان باید   لحاظ شود.
مدیرکل دفتر فنی استانداری نیز در این نشست گفت: با آغاز موج دوم سفرهای تابستانی و فرا رسیدن سال تحصیلی جدید، تمهیدات و برنامه ریزی‌های لازم در استان پیش بینی و انجام شده است.
«ابوالفضل فانی» افزود: به همین منظور عملیات عمرانی از 20 شهریور تا 10 مهرماه سال جاری در راه‌ها و معابر شهری تعطیل می‌شود.
وی اضافه کرد: همچنین با توجه به قرارگیری 70 مدرسه در حاشیه مسیرها، ایمن‌سازی مسیرهای منتهی به 10 مدرسه توسط اداره کل حمل و نقل جاده ای، در دستور کار قرار گرفته است.
فانی ادامه داد: افزایش تعداد پل‌های عابرپیاده و مناسب سازی و استانداردسازی مسیرهای ترددی دانش آموزان باید به صورت ویژه از سوی شهرداری‌ها انجام شود.
مدیر کل دفتر فنی استانداری در بخش دیگری از سخنان خود به با اشاره به موج دوم سفرهای استانی اظهار کرد: به همین منظور مراکز معاینه فنی و پمپ بنزین‌ها نیز به صورت 24 ساعته باید فعال باشند و این امر بیشتر باید در جاده کرج -چالوس اجرا شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code