موضوعات
البرز

کشف 1900 قرص مخدر از عطاری‌ها

نویسنده:
رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان گفت: یک هزار و 900 قرص مخدر در روزهای اخیر از عطاری‌های این استان کشف شد...
1396/07/19
رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان گفت: یک هزار و 900 قرص مخدر در روزهای اخیر از عطاری‌های این استان کشف شد.
به گزارش ایرنا، سرهنگ «موسی تقی پور» در همایش پلیس، امنیت و اصناف استان البرز افزود: اکنون 200 سفره خانه دراین استان به صورت آنلاین کنترل می‌شود و به صورت سیستمی تالارها را از طریق نصب دوربین در قسمت آقایان کنترل می‌کنیم.
وی ادامه داد: شکایات زیادی برای ویترین البسه لباس زیر داشتیم و امسال از 2 هزار و 660 واحد صنفی بازدیده شد .وی گفت: طرح‌های مستمر عفاف و حجاب شامل ساماندهی ویترین‌ها را اجرا کردیم و مقدار قابل توجهی از البسه پاره و عکس‌های مبتذل جمع آوری شد.سرهنگ تقی پور اضافه کرد: کشف البسه شیطان پرستی و ساماندهی ویترین‌ها و مانکن‌ها به مدت دوسال است که در البرز اجرا می‌شود.
این مسئول با بیان اینکه در تابستان سال جاری 248 بازدید از چایخانه‌ها و تالارها انجام شد، افزود: از جمله کشفیات سال جاری 3 لیتر شربت متادون و یک هزار و 900 قرص مخدر از عطاری‌ها بود و در 6 ماه نخست سال جاری 685 مورد پلمب شده است .
رئیس اتاق اصناف استان نیز دراین نشست افزود: اصناف یک تشکل مردمی است که همواره همراه دستگاه‌های اجرایی به دنبال تامین رضایت مردم است .
«حمید کریمی» افزود: اصناف به تنهایی نمی‌تواند فرهنگسازی در زمینه بسیاری از طرح‌های مهم اجتماعی داشته باشد که این امر همراهی هرچه بیشتر رسانه‌های گروهی و سایر دستگاهای اجرایی را می‌طلبد.
وی اضافه کرد: امروز در البرز یک مانتو که درآن نوشته‌های نامفهوم و نامناسب باشد نخواهید دید و کار فرهنگی بسیاری در میان اصناف انجام شده است .
رئیس اتاق اصناف البرز گفت: برای حصول به نتیجه بخشی بهتر دراین زمینه نیازمند همراهی همیشگی نیروی انتظامی هستیم .ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code