موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308- 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/09/14
  مشکلات پارک خودرو در معابر
 ساکن صوفی‌آباد هستم. در این محله کوچه‌ها تنگ و باریک است و کشش رفت‌وآمد و پارک همزمان خودروها را ندارد. این از معضلات اساسی این منطقه است و بسیاری اوقات با ورود مهمان به یکی از خانه‌های محل، بر سر پارک کردن خودرو بین اهالی دعوا و درگیری ایجاد می‌شود. این منطقه بین روستا و شهر همچنان بلاتکلیف مانده. کاش همان روستای قدیم باقی می‌ماند و با یدک کشیدن نام شهر، آدم را دچار بیزاری از شهرنشینی و حقوق شهروندی نمی‌کرد. این منطقه با مشکلات ریز و درشت بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند. از مدیران و مسئولان شهری تقاضای رسیدگی و حمایت بیشتر داریم.
مولایی از صوفی‌آباد
 
  منطقه‌ای با مشکلات فرهنگی
ساکن اسلام‌آباد هستم. این محله مشکلات بسیار زیادی دارد. مشکلات فرهنگی و امنیتی بسیاری، ساکنان این منطقه را تهدید می‌کند. پسرم به دلیل محیط آلوده اینجا سال‌هاست آلوده مواد مخدر شده و با وجود چند بار اقدام برای ترک، هنوز موفق به ترک و بازیابی سلامتش نشده است. اکنون ما مانده‌ایم که با این مشکل بزرگ و آزاردهنده در خانواده و زندگی بربادرفته فرزندمان چه کنیم. از مسئولان فرهنگی و شهری تقاضا داریم اقدامی موثر و کارساز برای رفع این معضل بزرگ انجام دهند.
سیدی از کرج

  آب پر رسوب جهانشهر
به نمایندگی از اهالی جهانشهر صحبت می‌کنم. از شرکت آب و فاضلاب البرز تقاضا می‌کنم سری به جهانشهر بزنند و آب مصرفی مردم را مورد بررسی قراردهند. این آب مثلا شرب دارای رسوب، گچ واملاح فراوان است. چگونه این آب را بخوریم؟ حتی وقتی آب را می‌جوشانیم بعد از سرد شدن هم رسوب فراوانی دارد. از این نهاد محترم تقاضا داریم برای از بین رفتن رسوب موجود در آب که بسیاری از مناطق کرج با آن روبه رو هستند چاره ای بیندیشد.
شبستری از جهانشهر
 
  نصب آژیر زلزله در شهر
از شهرداری و نیروی انتظامی تقاضا داریم در کنار دوربین‌های ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی در کوچه و خیابان‌های فرعی، آژیر هشدار زلزله با صدای ویژه نصب کنند تا هنگام وقوع زلزله مردم خود را به مکان‌های امن برسانند. این سیستم در اکثر کشورهای پیشرفته جهان وجود دارد و از آن برای جلوگیری از تلفات انسانی استفاده می‌کنند. از مدیران شهری خواهشمندیم به این موضوع توجه کنند و اقدامات لازم در این مورد را انجام دهند.
نریمانی از چالوسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code