موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308- 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/09/12
جوابیه مسئولان
با توجه به مطلب چاپ شده در 20 آبان 96 در ستون صدای همشهری البرز مبنی بر نبود دید کافی در شب، در بلوار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به نقل از غیبی، بنا بر گزارش توزیع برق شهرستان فردیس، حدود 30 درصد از بلوار مذکور ساخته شده و خارج از محدوده خدمات شهری قرار دارد. بنابراین تامین روشنایی آن بلوار از وظایف این شرکت نیست.
جمشید یکه زارع - مدیر دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی شکایات
 
زمین رهاشده مناسب برای ایجاد پارک
از ساکنان خلج‌آباد هستم. در کنار مسجد المهدی(عج) این محله زمینی به مساحت 5 هزار متر وجود دارد و برای ایجاد یک پارک محلی مناسب است. از سال 82 تاکنون 25 نامه به شهرداری و ارگان‌های مربوطه فرستادیم، اما هنوز هیچ اقدامی از سوی مسئولان شهرداری صورت نگرفته است. بارها به شهرداری منطقه 11 مراجعه کردیم، اما تاکنون به درخواست مردم رسیدگی نشده  است. از شما درخواست می‌کنیم صدای ما را به گوش مسئولان برسانید تا برای ساخت پارک در این زمین اقدامی شود.
رسولی از خلج‌آباد  
 
حمله موش‌‌ها به شهر
یکی از کاسبان جواد‌آباد هستم. جوی‌های این منطقه همیشه بوی بسیار بد می‌دهد. بارها به شهرداری مراجعه کردیم و از آنها خواستیم برای این جوی‌ها و بوی بدشان اقدامی کنند. وقتی بارندگی می‌شود و آب جوی بالا می‌آید، موش‌ها برای فرار از آب به سمت مغازه‌ها یا خانه‌ها هجوم می‌آورند و باید با یک جارو جلو مغازه بنشینیم تا جلو آنها را از ورود به داخل مغازه بگیریم. صدای ما را به مسئولان برسانید تا شاید برای این مشکل چاره‌ای بیندیشند. با وجود مراجعه مکرر، صدایمان که تاکنون به گوششان نرسیده است. از شما می‌خواهیم صدایمان را به گوششان برسانید.
خسروی از جواد‌آباد

به کدام موسسه مالی و بانک باید اعتماد کرد؟
چرا موسسه‌های مالی به این روز افتاده‌اند. در موسسه‌ای سرمایه‌گذاری کردیم که اکنون به دلیل مشکل مالی پولمان را پس نمی‌دهند. اینها چطور می‌توانند پولمان را بگیرند و پس ندهند. مگر بانک مرکزی بر این موسسات نظارت ندارد؟ از دولت انتظار داریم از طریق رسانه‌های عمومی یا منابع معتبر در شبکه‌های اجتماعی عموم مردم را در جریان نام و مشخصات موسسات معتبر و تحت نظارت و بازرسی بانک مرکزی قرار دهد. از شما نیز می‌خواهیم در این باره گزارشی تهیه کنید و مشکلات مردم را به گوش مسئولان برسانید.
مسعودی از کرجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code