موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308- 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/09/11
خرابی پله‌برقی میدان  شاه عباسی
حدود یک هفته است پله‌برقی میدان شاه عباسی خراب است و هیچ‌کسی هم برای درست کردن آن اقدامی نمی‌کند. این موضوع رفت‌وآمد را در این پل با مشکل مواجه کرده است. از مسئولان تقاضا داریم که برای برطرف کردن این مشکل هرچه زودتر اقدام کنند.
اشرفی از شاه عباسی
 
مشکلات بسیار مردم کلاک
ساکن کلاک هستم. کلاک بانک، درمانگاه، مرکز خرید و تفریحی مناسب ندارد. از طرفی پل‌های عابر پیاده جاده مخصوص ناامن و غیراستاندارد هستند و اهالی تمایل زیادی به استفاده از آنها ندارند. نکته دیگر اینکه جاده مخصوص جاده‌های ترانزیتی است و خودروهای سنگین از آن عبور می‌کنند، ولی تابلو مناسبی که نشان‌دهنده این باشد که اینجا منطقه‌ای مسکونی است و نیاز به احتیاط است وجود ندارد. همچنین علائم هشداردهنده کافی در این منطقه نیست‌. بسیاری از ساکنان منطقه با کهولت سن قادر به عبور از پل‌های هوایی تقریبا نامناسب منطقه نیستند و نرده‌های بین خیابان هم باز است که این موضوع باعث می‌شود مردم از خیابان عبور کنند. وجود پل‌های مکانیزه و بستن نرده‌های بین خیابان ضروری است. شهرداری وظیفه دارد به نصب نرده‌های بین خیابان نظارت کند و اجازه بریدن نرده‌های وسط خیابان را ندهد. از مسئولان بخواهید مشکلات کلاک را جدی بگیرند.
یزدی از کلاک
 
وجود کارتن‌خواب‌ها و معتادان در زمین‌های خالی
بین بلوار ولی‌عصر(ع) آق تپه تا سهرابیه، خیابان سوم که ترکیبی از بافت شهری و روستایی است، مشکلات متعددی دارد. این خیابان بین شهرداری منطقه 4 و شهرداری منطقه 12 بلاتکلیف و سرگردان است. این خیابان آسفالت ندارد. مسئولان شهری چشمشان را روی این محله بسته‌اند و اصلا به فکر رسیدگی به این محله نیستند. هر خودرویی که از اینجا رد می‌شود به دنبال خود گرد و غبار فراوانی بلند می‌کند و این گرد و خاک علاوه بر آلوده کردن هوای محیط به داخل خانه‌ها می‌آید و آزارمان می‌دهد. وجود زمین‌های خالی هر دوطرف این خیابان باعث شده شب‌ها کارتن‌خواب‌ها و معتادان در این مکان جمع شوند و بخوابند و این باعث ناامنی و نگرانی اهالی برای تردد در این منطقه شده است.
عزیزپور از آق‌تپه
 
اهری؛ محله‌‌‌ای بدون مراکز فرهنگی
در اهری اصلا کتابخانه یا فرهنگسرا که نوجوانان اوقات فراغتشان را در آن سپری کنند وجود ندارد. البته در کل فردیس تعداد کتابخانه‌ها بسیار کم است و در منطقه ما که اصلا مراکز فرهنگی نیست. اگر این ‌جور مراکز در اینجا باشد، نوجوانان وقتشان را صرف کارهای فرهنگی می‌‌کنند، نه اینکه بیهوده وقتشان را در خیابان تلف کنند. از مسئولان تقاضا داریم به فکر کمبودهای فرهنگی جوانان باشند.
میرزایی از اهریارسال پیام اشتراک 
 
 Security code