موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308- 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/09/08
روستایی بدون امکانات ورزشی
ساکن روستای «آردهه» در ساوجبلاغ هستم. جوانان روستای ما مکانی برای ورزش کردن ندارند و به خاطر این مسئله ما مجبوریم به روستای مجاور«فشند» برویم که این رفت‌و‌آمد برایمان سخت و مشکل‌آفرین است. مسیر روستای فشند خاکی، بسیار خطرناک و ناامن است. از مسئولان تقاضا می‌کنیم مشکلات جوانان روستا را جدی بگیرند. روستاییان برای ماندن در روستا و ادامه زندگی نیاز به امکانات دارند که اغلب ما از آن بی‌بهره هستیم.
محمدی از روستای آردهه ساوجبلاغ
 
جاده قدیم هشتگرد؛ خطرناک و ناامن
جاده  قدیم هشتگرد، حد فاصل کمالشهر تا سه‌راه سهیلیه، روشنایی ندارد. جاده‌ای خطرناک و تاریک است و بارها شاهد تصادفات شدید و کشته دادن بوده‌ایم. به این مسئله بسیار اعتراض کرده‌ایم و اداره برق استان به دلیل خارج از محدوده بودن این منطقه از بافت شهری مسئولیتی در قبالش به عهده نگرفته است. از استاندار و نمایندگان مجلس تقاضا داریم سری به این جاده خطرناک بزنند و این مشکل جدی را از نزدیک مشاهده کنند. علاوه بر خطر تصادف در این جاده، تاریکی عاملی شده است برای تجمع افراد معتاد و بی‌خانمان در این منطقه و این موضوع زندگی دیگر افراد را با خطر مواجه کرده است. این جاده چقدر باید کشته بدهد و جان مردم را بگیرد تا مسئولان به آن اهمیت بدهند؟از مسئولان مربوطه تقاضای رسیدگی سریع و جدی برای حل مشکل این جاده را داریم.
فلاح از هشتگرد

مراقب طبیعت باشیم
بعد از ساخت تونل شماره 2 اتوبان همت، چشمه‌ای زیبا و طبیعی که در آن جاری بود و زیبایی دو چندانی به این منطقه داده بود، به دلیل فعالیت‌های عمرانی در ساخت و تکمیل پروژه تونل، خشک شد و از بین رفت. از تمام هم‌استانی‌ها و هموطنان تقاضا می‌کنم مراقب طبیعت و زیبایی‌های آن باشیم و خودخواهانه آن را نابود نکنیم، زیرا علاوه بر اینکه از طبیعت لذت می‌بریم و در پناه آن آرامش می‌یابیم سرمایه ملی است و باید حافظ آن باشیم برای کودکان این سرزمین و نسل‌های آینده‌مان.
حسین کیانی از میدان کرج
 
صدایمان را به گوش مسئولان برسانید
ساکن گلشهر هستم. حدود 2 سال است که در موسسه مالی «الف» حساب باز کردیم و پولی را در آنجا گذاشتیم. گفتند این موسسه معتبر است. این پول را برای جهیزیه دخترم پس‌انداز کرده بودیم. همسرم نیز بازنشسته و بیمار قلبی است. اکنون چند ماهی است که در موسسه را پلمب کرده‌اند و پولمان را نمی‌دهند. از مسئولان استان تقاضا داریم به دادمان برسند. همه افرادی که پول‌هایمان را به این موسسه سپرده‌ایم دچار مشکل شده‌اند و مانده‌ایم که چه کنیم. از شما تقاضا داریم صدایمان را به گوش مسئولان برسانید.
هنرور از کرجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code