موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308- 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/09/05
جوابیه مسئولان
با توجه به مطلب چاپ شده در 13 آبان 98  با موضوع قطع آب در خیابان یاسر 5 خرمدشت به اطلاع می‌رساند: در بازدید میدانی از خیابان 5 خرمدشت کمالشهر، فشار شبکه آب منازل مسکونی در حد استاندارد مشاهده شد.طبق آیین‌نامه وزارت نیرو شرکت آب و فاضلاب، باید فشار آب متعارف تا طبقه سوم تامین شود و در صورتی ‌که مشترک در طبقات بالاتر ساکن است، باید اقدام به نصب پمپ و مخزن ذخیره آب کند. مشترکان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 34702544 و 34709058 آبفای منطقه کمالشهر تماس بگیرند.
علیرضا لرستانی- مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی

سرقت‌های هر روزه در دهقان ویلا
حدود 2 ماه است در دهقان ویلا هر روز و هر شب شاهد سرقت منازل، انباری‌ها و سوپرمارکت‌ها هستیم. در روز روشن از برنج‌فروشی کیسه برنج را با توسل به زور دزدیدند. احساس ناامنی زیادی می‌کنیم. از ماموران نیروی انتظامی درخواست رسیدگی و نظارت بیشتر بر این محله داریم.
توکلی از دهقان ویلا
 
قدردانی برای ساماندهی دستفروشان
از شهردار کرج، نیروی انتظامی و خدمات شهری بسیار تشکر می‌کنیم که دستفروش‌ها را ساماندهی کردند. امیدواریم این برنامه ادامه داشته باشد و با حمایت قانونی دستفروشان مانع از پراکندگی آنها و نامنظمی مجدد شهر بشوند.
رسولی از کرج
 
شهرستان رهاشده فردیس را دریابید
از توجه و تلاش روزنامه همشهری البرز در پیگیری مشکلات فردیس بسیار قدردانی و تشکر می‌کنیم. امیدواریم این گزارش‌ها استمرار داشته باشد. فردیس منطقه‌ای، فاقد هرگونه امکانات زیربنایی، زیرساختی، فرهنگی، اجتماعی و شهری است. امیدوارم با این گزارش‌ها و انتقال آنها به مسئولان مشکلات همیشگی فردیس حل شود. این منطقه بیابانی با ساخت‌وسازها به یک شهرستان تبدیل شده است، اما هنوز هیچ‌گونه قابلیت و زیرساخت اصولی برای شهرستان بودن را ندارد. از نمایندگان بخواهید به این شهرستان بیایند و با مشکلات مردم از نزدیک آشنا شوند.
 علوی از فردیس
 
پارک کامیون‌ها در خیابان موجب دردسر مردم است
ساکن فاز 4  مهرشهر هستم. در بلوار 410 کامیون‌ها پارک می‌کنند و فضای زیادی از خیابان را اشغال می‌کنند و باعث باریک شدن خیابان و سختی عبور ‌و‌ مرور می‌شوند. از مسئولان مربوطه تقاضا داریم تا به این مشکل رسیدگی کنند و از  پارک این کامیون‌ها در این خیابان جلوگیری کنند.
آقاخانی از فاز 4 مهرشهرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code