موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308- 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/09/04
قدردانی از اداره برق
از اهالی جواد‌آباد شاهین ویلا، کوی گوهر هستیم. از اداره برق استان، کرج و مناطق آن به‌ خاطر خدمات‌دهی خوب و منظم این اداره تشکر می‌کنیم. در صورت بروز کوچک‌ترین مشکل یا اختلال مثلا خاموشی یا مشکلات مربوط به کنتور به محض تماس در محل حاضر می‌شوند و مشکل را برطرف می‌کنند.
عسگری از شاهین ویلا
 
همراه اول آنتن‌دهی ضعیفی دارد

همراه اول در چهارراه بانک ملی، خیابان 403 شرقی آنتن‌دهی جنوبی ندارد. در این خیابان و خیابان‌های اطرافش نمی‌توان با خطوط همراه اول مکالمه‌ای انجام داد. از مسئولان همراه اول استان تقاضا داریم برای رفع این مشکل اقدام کنند.
قیاصی از فاز 4 مهرشهر
  
نامناسب بودن آسفالت خیابان‌ها

با یک بار رانندگی کردن در بیشتر خیابان‌های کرج متوجه می‌شویم که چرا مجبوریم هرچند وقت یک بار خودروهایمان را به تعمیرگاه ببریم‎، زیرا همه خیابان‌های کرج آسفالت‌های بسیار بد و پر از چاله و گودال هستند. چرا شهردار کرج برای این مسئله و حل آن اقدامی نمی‌کند؟ البته در برخی نقاط که آسفالت‌ریزی انجام می‌شود، بعد از گذشت چند ماه دوباره آسفالت‌ها از بین می‌رود و چاله‌ها سر برمی‌آورند. به‌ نظر می‌رسد از آسفالت مرغوب استفاده نمی‌شود. دلیل اصلی پابرجا بودن این مشکل ما را به ستوه آورده و باعث اختلال در رفت‌وآمد راننده‌ها شده است. از شهردار کرج تقاضا داریم این مورد را بررسی کنند و اقدامات لازم را انجام دهند.
رسول‌زاده از کرج
 
سبدهای زباله زشت در مقابل ساختمان‌ها

باکس‌های سبد زباله در کنار آپارتمان‌ها نمای بسیار زشتی به محله داده است. این باکس‌ها خیلی دیر به دیر نظافت و تعویض می‌شوند. اگر تعویض آن به عهده شهرداری است، خیلی خوب است که این اقدام را در مناطق مختلف انجام دهد و اگر هم به عهده مالکان ساختمان‌هاست، شهرداری جریمه‌ای در نظر بگیرد تا با این اقدام باعث شود مالکان باکس‌های زشت و کج و خراب و بدون در مقابل ساختمان را تعویض کنند. نمای ساختمان‌ها با این باکس‌های نامرتب و کهنه بسیار آزاردهنده شده است.
درگاهی  از کرج
 
دردسرهای دستفروشان

از کسبه پاساز تهرانی در خیابان شهید بهشتی هستم. دستفروشان روبه‌روی این پاساژ باعث سد معبر و مزاحمت برای عابران پیاده شده‌اند و برای کسبه محل ایجاد مشکل کرده‌اند. از مسئولان شهرداری تقاضا می‌کنیم برای ساماندهی این دستفروشان اقدامی انجام دهند و ما را از دست این دستفروشان نجات دهند.
محمد شریف عبادی از خیابان شهید بهشتیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code