موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308- 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/08/09
قدردانی از پرسنل بیمارستان البرز
چشمانم را در بیمارستان البرز جراحی کردم. نه تنها از نتیجه  جراحی راضی هستم بلکه می خواهم از طریق این تریبون مردمی از پزشک جراحم و پرسنل محترم بیمارستان که رفتاری بسیار شایسته و قابل تحسین با بیمار و مراجعه‌کنندگان دارند، قدردانی کنم.
حمید ملک پور از کرج
 
بوی نامطبوع در اتوبوس های آزادی - کرج
ساکن فردیس هستم، اما محل کارم تهران است و هر روز با اتوبوس های آزادی-‌ فردیس در رفت و آمد هستم. متاسفانه اتوبوس ها وضعیت مناسبی ندارند. صندلی‌ها بسیار کهنه هستند و داخل اتوبوس ها بوی نامطبوع و آزار دهنده ای به مشام می‌رسد. حتی صندلی ها بسیار بدبو هستند. از مسئولان سازمان اتوبوسرانی تقاضا داریم تا برای این مشکل تدبیری بیندیشند.
عطااله از فردیس
 
تعبیه جایگاه اتوبوس در بلوار ارم
در بلوار ارم تنها 2 جایگاه انتظار و ایستگاه اتوبوس جاگذاری شده است. یکی روبه‌روی باغ سیب و دیگری روبه روی پارک هامون. از مسئولان اتوبوسرانی تقاضا داریم برای باقی ایستگاه ها نیز جایگاه انتظار ایجاد کنند. در فصل پاییز و زمستان و در هوای سرد گاهی حدود 40 دقیقه منتظر اتوبوس هستیم. لطفا به مشکلات قشر بزرگی از جامعه که از اتوبوس و وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند، رسیدگی کنید.
کامران از مهرشهر
 
گلایه ای به سازمان زیباسازی
از سازمان زیباسای کرج تقاضا داریم به وضعیت شهر با این حجم تبلیغات وسیع رسیدگی کند. تابلو ها و بیلبوردهای تبلیغاتی و سردرهای زشت مغازه ها واقعا چهره آشفته ای به شهر داده است. خط کشی خیابان ها پاک شده است. خیابان ها پر از چاله است. وضعیت آسفالت خیابان های شهر بسیار خراب است. در گذشته کرج زیبایی‌های بصری بسیاری داشت که این روزها اثری از آنها نیست. شهر روزبه روز بی‌روح تر و شلوغ تر می‌شود. از مسئولان استانی و شهری تقاضا داریم فکری به حال این شهر بکنند تا زیبایی گذشته را باز یابد.
زرندی از کرج
 
خاموشی قسمتی از خیابان درختی
خیابان درختی حدفاصل بانک تجارت تا بانک ملی معروف به راسته بانک ملی تاریک و خاموش است. شب ها رفت و آمد برای مردم مشکل زا و پردردسر است. از مسئولان اداره برق تقاضا داریم برای حل این مشکل خیابان درختی اقدام کنند.
آرش خویی زاده از درختیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code