موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308- 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/08/08
درهای بسته سرویس‌های بهداشتی عمومی
ما با مشکل کمبود سرویس‌های بهداشتی در شهر مواجهیم. برخی نقاط هم که دارای سرویس‌های بهداشتی هستند در بیشتر مواقع غیر قابل استفاده و تعطیلند و به در آنها قفل بزرگی زده شده است. هدف از راه‌اندازی این سرویس‌های بهداشتی استفاده عمومی است، نه بسته بودن آنها به روی شهروندان. با توجه به صرف هزینه و لزوم سرویس‌دهی این اماکن دلیلی برای بسته ماندن و قابل استفاده نبودن آنها وجود ندارد. لطفاً مسئولان مربوطه به مشکل رسیدگی کنند.
موسوی از کرج
 
مشکل کمبود اتوبوس در خط رجائی شهر - میدان امام (ره)

به‌دلیل کمبود اتوبوس‌های حمل‌ونقل عمومی در خط رجائی شهر - میدان امام(ره) برای سوار شدن حداقل بین نیم ساعت تا 40 دقیقه باید معطل شویم.
برای حل این مشکل بارها تقاضای رسیدگی کرده‌ایم، اما تغییری در وضعیت ایجاد نشده است. شایسته‌تر این است که مسئولانی که دعوت به استفاده از وسایل نقلیه عمومی می‌کنند برای بهبود وضعیت موجود نیز چاره‌ای بیندیشند، این در حالی است که شرایط مناسبی برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی فراهم نیست.
در بعضی خطوط تعداد اتوبوس‌ها خیلی زیاد است مثل خط حصارک که هر 10 دقیقه تردد دارند اما برای خط رجائی شهر تعداد اتوبوس بسیار محدود است. اگر شرایط استفاده از وسایل نقلیه عمومی مناسب باشد مردم هم استقبال خواهند کرد.
شهنانی از رجائی شهر

مشکلات شهرک وحدت
شهرک وحدت و شهرک‌های اطرافش مشکلات زیادی دارند. شهرک وحدت فضای سبز و پارک مناسب برای بچه‌ها و خانواده‌ها ندارد. شهرک گلباران در نزدیکی شهرک وحدت نیز سطل زباله مکانیزه ندارد و این موضوع باعث ایجاد مشکلات بهداشتی در محله شده است. بازار روز وحدت که به تازگی افتتاح شده به د‌لیل بالا بودن اجاره‌بهای مغازه‌ها در حال تعطیلی است. از مسئولان تقاضا داریم برای حل مشکلات این شهرک اقدام کنند.
وکیلی از شهرک وحدت

پلی که قابل استفاده نیست
اهالی شهرک جهازی‌ها همیشه نگران فرزندان‌شان برای عبور از بلوارموذن هستند. دراین منطقه چندسال است پل عابرپیاده ساخته شده، اما قابل استفاده نیست. با اینکه این شهرک مجاور دانشگاه آزاد اسلامی است و هر روز با ازدحام جمعیت و تردد زیادی مواجه است، اما حتی یک پل عابرمکانیزه ندارد. ازمسئولان تقاضا داریم برای این رفع این مشکل اقدام کنند.
صدری از شهرک جهازی‌هاارسال پیام اشتراک 
 
 Security code