موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/08/06
برخورد بد با ارباب رجوع
نحوه برخورد برخی کارمندان دادگاه‌ها با ارباب رجوع چندان مطلوب نیست. هر کسی که به دادگاه می‌رود مجرم و متهم نیست. برخی به دنبال پرونده‌ای هستند یا مال باخته‌اند. اما متاسفانه گاهی اوقات با برخوردهای نامطلوب روبه‌رو می‌شویم که از مسئولان ارشد دستگاه قضایی استان البرز درخواست داریم به این موضوع رسیدگی کنند. مردم در این مکان خوشحال نیستند. اغلب رنج کشیده اند، پس یک رفتار خوب می‌تواند   از نگرانی و ناراحتی آنها بکاهد. لطفاً صدای ما را به گوش مسئولان قضایی استان برسانید.
سلامی از کرج
 
مخالفت اعضای شورای شهر
فردی معلول و ازکارافتاده، سرپرست یک خانواده 5 نفری و زیر نظر بهزیستی فردیس هستم. چندین سال است که به‌دنبال گرفتن یک کیوسک مطبوعاتی به نام همسرم هستیم تا بتوانیم از این راه امرارمعاش کنیم اما موانع زیاد است. از صدای همشهری تقاضا داریم صدای‌مان را به گوش مسئولان مربوطه برساند.
خلیلی از فردیس
 
ارائه خدمات به بیماران سنگین وزن
مسئولان علوم پزشکی استان و استانداری، چرا فکری به حال خدمات دهی در حوزه درمان به افراد سنگین وزن نمی‌کنند. چندی پیش به یکی از مراکز درمانی مراجعه کردم. فردی را که از ارتفاع افتاده بود و 115 کیلو وزن داشت به آن مرکز آوردند که نیاز به ام آر آی داشت، اما متصدیان آن مرکز ازانجام این کار به‌دلیل وزن بالای وی امتناع کرده و گفتند فرد حادثه دیده را باید به تهران منتقل کنند. از مسئولان تقاضا داریم به این موارد رسیدگی کنند. اگر اتفاق بسیار بدی برای این افراد بیفتد و رفتن تا تهران برایشان خطر داشته باشد نباید در کرج پذیرش شوند؟ لطفاً از مسئولان درمانی استان بخواهید جوابگو باشند.
حسینی از کرج

کمک به زندانی تازه آزاد شده
یک فرد ساکن البرز پس از 17 سال از زندان آزاد شده است. این شخص برای ادامه زندگی مشکلات زیادی دارد. از شما تقاضا داریم که از خیران بخواهید به این زندانی آزاده شده کمک کنند تا بتواند دوباره به زندگی برگردد و زندگی‌اش را از نو بسازد.
فیروزبخت از کرجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code