موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/08/03
رسیدگی به خیابان‌های شهر جدید هشتگرد
ساکن شهر جدید هشتگرد هستم. شهرداری شهر جدید هشتگرد به کوچه‌ها و خیابان‌های این شهر رسیدگی نمی‌کند. 8 سال است در این شهر ساکن هستم، اما متاسفانه آن طور که باید به این شهر رسیدگی نمی‌شود.  
حسن شریفی از شهرجدید هشتگرد

پله برقی چهارراه طالقانی همیشه خراب است
 پل هوایی برقی و مکانیزه در چهارراه طالقانی مدت‌هاست خراب است.  مردم واقعاً دچار مشکل می‌شوند. میانسالان و افراد کهنسال نمی‌توانند از این پله استفاده کنند.  از مسئولان تقاضا دارم برای این پل فکری کنند.
گروسی از کرج

سد معبر در پیاده‌روها توسط مغازه داران
از مسئولان شهری تقاضا داریم مشکل مردم در رابطه با سد معبر پیاده‌روها توسط مغازه‌داران را حل کنند.   دست‌فروشان که پیاده‌روها را از آن خود می‌دانند و سد معبر می‌کنند و برای مردم دردسر درست می‌کنند اما این روزها شاهد آن هستیم که مغازه‌داران نیز سد معبر می‌کنند و مردم را آزار می‌دهند. آن‌ها وسایل مغازه خود را در پیاده‌رو پهن می‌کنند که این امر عبور و مرور را برای ما بسیار سخت کرده است.
زرندی از کرج
 
تکلیف سهام عدالت را مشخص کنید
قرار بود به بازنشستگان سهام عدالت بدهند که تا کنون ندادند. به تازگی هم خواسته‌اند 472 هزار تومان برای سهام عدالت واریز کنیم. اگر نمی‌خواهند سهام عدالت بدهند پس چرا این مبالغ را پرداخته‌ایم. قرار بود حقوق بازنشستگان پلکانی شود که نشد با حقوق ماهانه یک میلیون تومان با خانواده 5 نفره واقعاً به‌سختی زندگی می‌کنیم. چرا به‌فکر ما بازنشسته‌ها نیستند.
یک بازنشسته از کرج
 
شهرک چمران محلی برای داد و ستد مرغ
از مسئولان بهداشتی بخواهید سری به مرغ فروشی‌های  شهرک چمران بزنند. این منطقه محل داد و ستد مرغ شده است. از سرو صدای آنها ناراحتیم و مردم از بوی مرغ‌های زنده واقعاً به ستوه آمده‌اند و از لحاظ بهداشتی مردم محله در خطر هستند. تقاضا داریم به این مشکل رسیدگی کنید.
حسن باباپور از شهرک چمرانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code