موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 889323080 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/08/01
کوی کارمندان و ترافیک همیشگی
از زمانی‌که زیرگذر مهرویلا به بهره‌برداری رسیده، ترافیکی که در بزرگراه تهران _کرج است، بعد از زیرگذر مهرویلا و پل سه راه رجایی شهر وارد ورودی سه راه می‌شود .   خودروها نیز وارد کوچه‌های کوی کارمندان می‌شوند و این بار ترافیکی برای اهالی و ساکنان این محل مشکل‌ساز شده است. خصوصاً عصرها که اوج ترافیک است تردد و دسترسی محلی برای ساکنان مشکل است. از مسئولان بخواهید فکری برای این مشکل کنند.
صمدی از رجایی شهر
 
وجود متکدیان در آرامستان‌ها

متکدیان در آرامستان‌ها به وفور وجود دارند. این افراد با سماجت از صاحب عزا ، مطالبه کمک می‌کنند. اگر از آنها بخواهیم بروند و مزاحم مراسم‌های عزا نشوند با گستاخی و بی ادبی آنها مواجه می‌شویم و شروع به فحاشی و نفرین می‌کنند. از مسئولان آرامستان‌های استان تقاضا داریم این افراد را ساماندهی کنند، زیرا مردم در این مکان شرایط مناسب روحی ندارند و عزادار هستند. حال افرادی هم این‌گونه آسایش آنها را سلب می‌کنند.
ملکی از کرج
 
شهرک کوثر با مشکلات ساختمانی مواجه است
در شهرک کوثر رجایی شهر کرج بسیاری از ساختمان‌های درحال ساخت نیمه کاره رها و برخی دیگر تکمیل شده، اما خالی از سکنه مانده و تنها در  2ساختمان این شهرک افرادی سکونت دارند که آنها هم با موتور برق سیار و آب منبع زندگی می‌کنند. فاصله این شهرک با انشعاب‌های اصلی آب، برق وگاز شهرک‌های اطراف که دارای همه امکانات مذکور هستند کمتر  ازیک کیلومتر است.
میرزایی از شهرک کوثر
 
استخر نیمه‌کاره رها شده شهرک وحدت
قرار است در شهرک وحدت استخر بسازند، اما بعد از چند سال این طرح نیمه‌کاره مانده است. با توجه به اینکه مکان نامناسبی برای استخر انتخاب شده مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است. از مسئولان تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کنند.
موسوی از شهرک وحدت
 
درهای همیشه بسته ایستگاه‌های مکانیزه اتوبوس
بسیار دیده شده درهای ایستگاه‌های مکانیزه اتوبوس بسته است. در حالی که مسافر برای انتظار باید بیرون بایستد. در ایستگاه مکانیزه چهارراه طالقانی به‌خصوص   ظهرها با این مشکل مواجه می‌شویم. علاوه بر این امکاناتی مانند کولر ندارند. ساخت این ایستگاه‌ها برای چه بوده است؟ برای راحتی مسافران؟  
صولتی از کرجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code