موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/07/30
زمین‌های خالی، محلی برای اسکان کارتن خواب‌ها
ساکن آق تپه هستم و از آسفالت نبودن برخی از خیابان‌های این محله گله دارم. مسئولان به فکر رسیدگی بیش از پیش به این محله باشند. هر خودرویی که از اینجا رد می‌شود گرد‌وغبار فراوانی ایجاد می‌کند و این گرد و خاک علاوه بر آلوده کردن هوای محیط به داخل خانه‌ها آمده و آزارمان می‌دهد.
وجود زمین‌های خالی هر دوطرف این خیابان باعث شده شب‌ها کارتن خواب‌ها و افراد بزهکار در این مکان تجمع کنند. این مساله نه تنها باعث ترس ساکنان این محله شده، بلکه برای تردد هم با مشکل مواجه می‌شویم. چند ماه پیش از عید اعضای اسبق شورای شهر از این محل بازدید کرده و اعلام کردند این محله تا سهرابیه را آسفالت می‌کنند، اما تا کنون هیچ خبری نشده است. از اعضای جدید شورای شهر تقاضا داریم تا کار نیمه تمام اعضای سابق شورا را تمام کنند.
عزیزپور از آق تپه

فضای کم و جمعیت زیاد
ساکن اوقافی‌ها هستم. به علت وقفی بودن اراضی در این محل قیمت املاک برای اجاره بسیار پایین تراز سایر نقاط است، به همین دلیل جمعیت فراوانی به اوقافی‌ها جذب شده‌اند.
مساحت محدود اوقافی‌ها و جمعیت زیاد ساکن در این محل بی‌نظمی زیادی به وجود آورده است. جمعیت اوقافی‌ها نسبت به مساحت زمین‌ها و متراژ خانه‌ها بسیار زیاد است. متاسفانه این جمعیت فراوان از حقوق اجتماعی زیادی برخوردار نیستند و کمبود امکانات رفاهی و درمانی در اوقافی‌ها احساس می‌شود.
شاید افراد به هر نحوی بتوانند در خانه‌های کوچک محل ساکن شوند، اما خودروهای آنها هیچ محلی برای پارک در خیابان ندارند و همین کمبود فضا بی‌نظمی‌های زیادی را در این محل ایجاد می‌کند. از مسئولان تقاضا داریم برای مشکلات این محل راه حل و چاره‌ای بیندیشند.
بختیاری از اوقافی‌ها

مشکلات پارک خودرو در خیابان اصلی رجایی شهر
از کسبه رجایی شهر هستم. اگر در خیابان‌های اصلی رجایی شهر پارکینگی برای محلی‌ها ساخته شود، هم کسبه بابت پارک خودروها در کوچه و خیابان و سرقت آنها خسارت نمی‌بینند و هم ساکنان کوچه‌ها برای پارک خودروهای اضافه در محل سکونت و مقابل پارکینگ‌ منازل، به مشکل نمی‌خوردند. کوچه‌های فرعی رجایی شهر جای سوزن انداختن نیست. از مسئولان تقاضای ساحت پارکینگ در این محل داریم.
ریاحی  از رجایی شهرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code