موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308- 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/07/25
 پاسخ مسئول
با توجه به چاپ مطلب در ستون صدای همشهری در 26 شهریور 96 مبنی بر تاریکی پارک ایران زمین به نقل از فردی به نام محمدی؛ بنابر گزارش توزیع برق شرق شهرستان کرج تامین و نگهداری و روشنایی پارک‌ها و فضای سبز به عهده شهرداری است.
جمشید یکه زارع، مدیر دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات
 
   هفتمین دزدزده   کوچه بن بست
در بلوار کاج، پایین تر از قنادی تینا مقابل جهاد دانشگاهی البرز در حالی که با تلفن همراه صحبت می‌کردم یک موتور سوارگوشی ام را قاپید و رفت. سریعا به پلیس اطلاع دادم. بعد از پیگری ماجرا به مرحله ای رسیدیم که از مسئولان جهاد دانشگاهی خواستیم تا فیلم دوربین مداربسته را بازبینی کنیم و آنها اعلام کردند در همان روز من هفتمین شاکی بودم که اینگونه مورد سرقت قرار گرفتم. از پلیس درخواست دارم به وضع نامناسب امنیتی این منطقه رسیدگی کند.
رضایی از کرج
 
   مدرسه ای پر مشکل در شهرک وحدت
 مدرسه آینده‌سازان در شهرک وحدت خیلی شلوغ است. تعداد دانش‌آموزان در هرکلاس بیش از 40 نفر است. این مدرسه از امکانات کمی‌برخوردار است و ساختمان مدرسه نیز قدیمی‌است. دانش‌آموزان به سختی در این مدرسه درس می‌خوانند و اولیا ناراضی هستند. از مسئولان آموزش و پرورش تقاضا داریم برای دانش‌آموزان این مدرسه فکری کنند.
ریاحی از شهرک وحدت

   تجمع موش‌ها
ابتدای خط اتوبو‌سرانی کرج در خیابان شهید بهشتی به محلی برای تجمع موش‌ها تبدیل شده است. لطفا از شهرداری منطقه بخواهید برای معدوم کردن این حیوانات هر چه سریع‌تر اقدام کند.
صالحی از کرج

   دشواری ‌های زندگی در کلاک
کلاک منطقه‌ای قدیمی است و  حق ساکنان این منطقه نیست که از کمترین امکانات نیز بهره‌مند نباشند. کلاک امکاناتی مانند بانک، درمانگاه، مرکز خرید و تفریحی مناسب ندارد. پل‌های عابرپیاده روی جاده مخصوص هم ناامن و غیراستاندارد هستند و اهالی تمایل زیادی به استفاده از آنها ندارند.
 احمدی  از کلاکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code