موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/07/17
سد معبر در پیاده روهای حصارک
ساکن حصارک هستم. پیاده روهای این منطقه وضعیت خوبی ندارند. مشاغل مختلف ازکهنه فروش‌ها گرفته تا صافکاری‌ها وتعمیرگاه‌های اتومبیل دررفت وآمد مردم مشکل ایجاد می‌کنند. از شهرداری تقاضا داریم برای مشکل سد معبر این منطقه فکری اساسی بکنند.
کاکایی از حصارک
 
بانک و عابر بانک نداریم

نبود بانک و عابر بانک در منطقه اشتراکی، بهارستان و آسمان باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی برای مردم شده است و در صورت رفع آن، این محله‌ها کاملا برای زندگی مناسب هستند. نزدیک‌ترین بانک و دستگاه خودپرداز در خیابان هشتم باغستان قرار دارد و فاصله آن تا شهرک‌های آسمان و بهارستان بسیار زیاد است ، این موضوع محدودیت مهمی برای ساکنان این محله‌ها محسوب می‌شود.
بیرانوند از اشتراکی
 
باریک بودن معابر چندار
یکی از مشکلات محله چندار به خصوص اطراف مسجد جامع باریک بودن معابر است. در زمان برپایی نماز به خصوص نماز جمعه که جمعیت زیادی برای شرکت در این مراسم حاضر می‌شوند، عبور و مرور بسیار سخت می‌شود. عرض معابر این محل به خصوص اطراف مسجد به حدی کم است که امکان عبور2 خودرو از کنار هم در آن وجود ندارد و لازم است این معابر حداقل آن‌هایی که به مسجد جامع منتهی می‌شود، تعریض شود. مسئولان به این مشکلات توجه کنند.
میرعلوی از چندار

مشکلات شهرک راه آهن
ساکن شهرک راه آهن هستم. اغلب ساکنان این شهرک بازنشسته راه آهن هستند. می‌خواهم بدانم چرا این شهرک را ساماندهی نمی‌کنند؟ قسمت شرقی این شهرک سال‌ها پیش جدول گذاری شد و نیمه غربی آن را نیمه‌کاره به حال خود رها کرده‌اند. چهارراه‌های این شهرک گود شده است و در فصل بارندگی دچار مشکل می‌شویم. از شهرداری منطقه 10 و اعضای شورای اسلامی شهر فردیس تقاضا داریم فکری به حال این شهرک بکنند. بارها پیگیری کرده‌ایم اما اقدامی انجام ندادند. اکنون هم که به فصل بارندگی نزدیک می‌شویم مشکلاتمان بیشتر خواهد شد.
زاهدی از شهرک راه‌آهنارسال پیام اشتراک 
 
 Security code