موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/07/16
مشکلات تمام نشدنی اسلام آباد
ساکن اسلام آباد هستم. زندگی در این منطقه خیلی سخت و طاقت فرساست. ظاهر زشت و نامطلوب منطقه با کمبود امکانات شهری، فقر فرهنگی و تعداد زیاد معتادان و خلافکاران و ترس هر روزه از اینکه خانه خودمان یا همسایه بر سرمان آوار نشود، زندگی را بر ما دشوار کرده است. این منطقه وضعیت بسیار بدی دارد. هیچ مسئولی هم به مردم و مشکلات این منطقه توجهی ندارد. از مسئولان ذی‌ربط می‌خواهیم تا برای مشکلاتمان راه حلی پیدا کنند.
کریمی از اسلام آباد

پرسنل پیمانکاری اداره برق بیمه تکمیلی ندارند
پرسنل پیمانکار اداره برق استان ازداشتن بیمه تکمیلی محروم هستند. از مدیر کل اداره برق البرز تقاضا داریم به این پرسنل که به سختی کار می‌کنند و نیروهای عملیاتی اداره برق هستند، توجه بیشتری کنند. این نیروها اکثرشان قراردادی هستند و با هزینه‌های سرسام آور درمانی وحقوق اندک بدون بیمه تکمیلی، زندگی بسیار سختی را می‌گذرانند.  بارها برای داشتن بیمه تکمیلی اقدام و پیگیری کردیم اما پیمانکار هیچ اقدامی انجام نمی‌دهد.
یکی از پرسنل قراردادی اداره برق استان از کرج
 
سگ مزاحم در همسایگی ما
در فاز 4 مهرشهر چهار راه بانک ملی، سگی در یک خانه وجود دارد که شب تا صبح پارس می‌کند و آسایش مردم را بر هم زده است. سرو صدای این سگ شب‌ها مردم را بی خواب می‌کند. از مسئولان محیط زیست یا شهرداری یا نیروی انتظامی تقاضا داریم تا برای انتقال این سگ از این خانه و محله اقدام کنند.
یکی از اهالی فاز4 مهرشهر

لزوم نصب پل عابر مکانیزه در جاده مخصوص
کلاک پایین منطقه ای در حصار جاده‌هاست؛ جاده‌هایی که ترافیک و خطر تصادف را برای اهالیدر پی دارد. جاده مخصوص کلاک به عبور خودروهای سنگین و ترانزیت اختصاص دارد اما از داشتن استانداردهای لازم و پل‌های هوای مکانیزه برای گذر مردم محروم است و هر ساله چندین نفر را به کام مرگ  می‌کشاند. از مسئولان تقاضا داریم برای این جاده پل مکانیزه نصب کنند.
اسکندری از کلاک پایینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code