موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/07/15
کوچه ای با گودال‌های عمیق
ساکن کوچه یخچال حصارک هستم. در کوچه ما گودال‌هایی عمیق که برای مردم مشکل زاست، وجود دارد. بارها به شهرداری منطقه 6 مراجعه کردم و شهردار ما را به معاونت عمران ارجاع داد اما متاسفانه تا کنون این معاونت اقدامی نکرده است. بیش از20 بار به این معاونت مراجعه کرده‌ایم اما ترتیب اثر نداده‌اند. از شما تقاضا داریم صدای ما را به گوش مسئولان برسانید.
پورجنابی از حصارک
 
تشکر از روزنامه همشهری و مسئولان
ساکن کوچه محمدی درزیبادشت هستم. حدود یک سال بود که در بی آبی به سر می‌بردیم. بارها با روزنامه همشهری تماس گرفتیم و گزارش‌های متعددی نیز در این روزنامه در این زمینه چاپ   و پیگیری شد تا اینکه حدود 6 روز پیش آب این کوچه وصل شد. از روزنامه همشهری البرز، اعضای جدید دهیاری فرخ آباد و زیبادشت و آبفای روستایی و افرادی که مشکلمان را حل کردند، تشکر می‌کنیم.
الوندی از زیبادشت
 
مشکلات اولیای معلولان

مرکز نگهداری معلولان نظرآباد اولیای کودکان معلول را  اذیت می‌کنند. بعد از ساعت 14 و در روزهای تعطیل کودکانمان را به ما تحویل نمی‌دهند در صورتی که این موضوع از نظر مسئولان بهزیستی استان بلامانع است. از مسئولان بهزیستی استان می‌خواهم تا مشکلات این چنینی ما را حل کنند.
توکلی شهمیرزادی - نظرآباد

رسیدگی به وضعیت راه‌ها
با توجه به سرد شدن هوا و شروع بارش‌ها از اداره راه و شهرسازی و شهرداری کرج تقاضا می‌کنم نسبت به بهسازی راه‌های شهری و روستایی اقدام کند. به خصوص معابر شهری که پر از چاله و دست‌انداز است و آب حاصل از بارش باران وبرف دائما در آن جمع می‌شود. صدای ما را به گوش مسئولان برسانید.
یک شهروند کرجی

توجه به مدرسه سازی
از خیران نیک اندیش استان تقاضا دارم کمک‌های خود را بیش از پیش متوجه امر خطیر مدرسه سازی کنند زیرا اهالی بسیاری از نقاط استان از کمبود کلاس درس و زیرساخت های آموزشی رنج می‌برند.
احمدآبادی از فردیسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code