موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/07/12
ساماندهی اتوبوس‌های شهری
از مسئولان شهری تقاضا داریم کاری برای ساماندهی اتوبوس‌های شهری انجام دهند. چرا خط ویژهBRTبرای استان راه اندازی نمی‌شود تا مردم راحت‌تر باشند؟ واقعا با کمبود اتوبوس و ساعت‌ها انتظار در ایستگاه هر روز با مشکلات زیادی مواجه می‌شویم. صدای ما رابه گوش مسئولان برسانید.
موسوی از کرج

چهره نامناسب خیابان امامزاده حیدر (ع) کلاک
از ساکنان کلاک پایین و خیابان امامزاده حیدر (ع) هستم. این خیابان به خاطر ساخت و ساز غیراصولی و وجود چوب بری‌های متعدد ظاهر نامناسبی پیدا کرده است و توجهی به مسکونی بودن خیابان ندارند. با توجه به وجود آستان مقدس امام زاده حیدر (ع) و زائرانی که از مناطق مختلف به این منطقه می‌آیند، این شکل و شمایل درخور وشان این منطقه نیست. از مسئولان مربوطه تقاضا داریم فکری به حال این خیابان بکنند.
رجبی از کلاک

جاده مخصوص کرج و  مشکلات فراوانش
طرح تعریض جاده مخصوص کرج به طور کل اجرا نشد. مردم این منطقه که درصد بالایی از آن‌ها کرجی‌های اصیل هستند، هر روز با مشکل ترافیک و ظاهر زشت منطقه روبه رو هستند، چه حیف که جاده مخصوص با عمری طولانی دچار چنین وضعیت   نابسامانی شده است. از مسئولان تقاضا داریم برای تعریض جاده مخصوص کرج – تهران اقدام اساسی انجام دهند تا مردم ساکن در این منطقه کمتر دچار مشکلات   باشند.
یگانه از جاده مخصوص
 
 مشکل زمین‌های تعاونی را حل کنید
بازنشسته فرهنگی و مستاجر هستم. خواهش می‌کنم مشکل زمین‌های تعاونی مسکن مدارس در کیانمهر کرج را حل کنید. 20 سال است بلاتکلیف هستیم. از مسئولان تقاضا می‌کنیم برای حل مشکلات ما اقدام کنند.
ریاحی از کرج
 
نظارت بر خیابان‌های اطراف مدارس

در ساعات تعطیلی مدارس برخی موتورسواران با ویراژ دادن اطراف مدارس دخترانه برای دانش‌آموزان ایجاد مزاحمت و خطر می‌کنند. از نیروی انتظامی درخواست دارم به این موضوع رسیدگی و با متخلفان برخورد   کند.
نسرین صابری از کرجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code