موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/07/11
وضعیت بد ترمینال کلانتری
پل هوایی مقابل ترمینال کلانتری سایبان ندارد و پله‌هایش زنگ زده است. چرا شهرداری به این موضوع رسیدگی نمی‌کند؟
 جلوی ترمینال دیوار کشیده‌اند در حالی که می‌توان این هزینه را برای نرده کشی و ایجاد فضای سبز صرف کرد. خود ترمینال نیز کثیف است و واقعا وضعیت بدی دارد. از مسئولان   تقاضا داریم ترمینال شهید کلانتری را سر و سامان بدهند.
محمدی از کرج

ریختن زباله در خیابان
با وجود اینکه در فضای مجازی بر تمیز نگه داشتن کوچه و خیابان‌ها بسیار تاکید شد، باز هم در بسیاری از معابر برخی از شهروندان ظرف‌های غذا  را در انداخته‌اند. در هر خیابان یا محله بعد از پایان عزاداری با تلی از زباله مواجه می‌شویم که واقعا جای تاسف دارد.
 ای کاش فرهنگ توجه به پاکیزگی شهر در بین مردم جا می‌افتاد تا ظروف بی‌مصرف خود را در خیابان به خصوص پای درختان و تیربرق ها رها نکنند و در جوی‌ها نریزند.
گلزار از مهرشهر
 
به محله ماهم بیایید
از روزنامه همشهری البرز بابت چاپ گزارش‌های مربوط به محله‌ها مختلف تشکر می‌کنیم و امیدواریم این گزارش‌ها همچنان ادامه داشته باشد تا هم با محله‌های شهرمان آشنا شویم و هم از مشکلاتشان باخبر شویم.
 به محله ما هم بیایید و از مشکلا‌ت‌مان بنویسید و صدای ما را به گوش مسئولان برسانید. ما در مسکن مهر ماهدشت مشکلات زیادی  داریم. منتظر حضورتان در این منطقه هستیم.
قلی پور از مسکن مهر ماهدشت
 
سد معبر میوه فروشان در خیابان
متاسفانه بعد از غروب حد فاصل بانك ملی هشتگرد تا مسجد جامع و حدفاصل بازار صدف تا پل برقی فروشندگان میوه و هندوانه در لاین اول خیابان پارك می‌کنند. مردم نیز برای خرید كنار آن‌ها پارك و به این ترتیب ترافیك بی مورد و دردسرساز برای سایر خودروها ایجاد می‌کنند.
این مساله باعث به وجود آمدن وضعیتی خطرناك برای مردم شده است. خواهشمند است تذكرات لازم برای جلوگیری از این تجمع‌ها توسط نیروی محترم انتظامی و یا مسئولان داده شود.
حسینی از هشتگردارسال پیام اشتراک 
 
 Security code