موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/07/10
بهسازی در شاه عباسی
پیاده روهای شاه عباسی نیاز به بهسازی دارد. از شهرداری می‌خواهیم به این منطقه پر رفت وآمد رسیدگی کنند.
سوری از شاه عباسی
 
مشکلات شهرک وحدت

شهرک وحدت فضای سبز و پارکی برای بچه‌ها و خانواده‌ها ندارد. شهرک گلباران در نزدیکی شهرک وحدت نیز سطل زباله مکانیزه ندارد. بازار روز وحدت که به تازگی افتتاح شده درحال تعطیلی است. در این بازار اجاره مغازه‌ها بالاست و کسی نمی‌تواند مغازه ای اجاره کند، به همین دلیل در حال تعطیلی است.
علیپور از شهرک وحدت
 
نگرانی والدین برای فرزندان
اهالی شهرک جهازی‌ها همیشه نگران فرزندانشان برای عبور از بلوارموذن هستند. دراین منطقه چند سال است پل عابر پیاده ساخته شده اما قابل استفاده نیست. علاوه براین اهالی شهرک که مجاور دانشگاه آزاد زندگی می‌کنند، به دلیل تردد بالا نیازمند یک پل عابرمکانیزه هستند. از مسئولان تقاضا داریم برای این رفع مشکل اقدامی مناسب انجام دهند.
قیاسی از شهرک جهازی‌ها
 
مشکل دوربرگردان پل بصیرت
ساکن سه راه انبارنفت هستم. از مسئولان تقاضا داریم مشکل دوربرگردان پل بصیرت را حل کنند. برای رفتن به منظریه، شهریار و برخی مناطق دیگر باید چند کیلومتر برویم تا به دوربرگردان برسیم. از شهردار منطقه تقاضا داریم این مشکل  را برطرف کنند.
الوندپور از انبار نفت

تشکر از پلیس راهنمایی و رانندگی
از نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی تشکر ویژه می کنیم که در ایام محرم در فاز 4 مهرشهر در کنارعزادارن حضور داشتند و به ایجاد نظم در بین مردم و خودروها می‌پرداختند؛ مخصوصا در چهارراه مسجد که یکی از چهارراه‌های مهم این منطقه است و مردم زیادی برای دیدن دسته های عزاداری به این نقطه می آیند. حضور نیروهای پلیس در این منطقه باعث برقراری امنیت برای مردم شده است.
رحیمی از فاز4 مهرشهرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code