موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308- 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/07/05
گودال در کوچه
ساکن حصارک کوچه یخچال  یا فرهنگ هستم. حدود 2 سال است نزدیک خانه ما 2 گودال به وجود آمده که پر از آب می‌شود و تردد را برای مردم سخت می‌کند و نمی‌توان به راحتی در این کوچه رفت وآمد کرد. به شهرداری منطقه 6 بارها مراجعه کرده‌ایم اما هیچ اتفاقی نیفتاد و برای حل مشکل اقدامی نکرده‌اند. از شما تقاضا داریم صدای ما را به گوش مسئولان   برسانید.
پورجنابی از حصارک
   
حصارک بالا در حصار مشکلات

ساکن حصارک بالا هستیم. این محله جزو محله‌های قدیمی کرج است که از سال‌ها پیش بسیاری از مردم که از وضع مالی خوبی برخوردار نبوده‌اند به این محله نقل مکان کرده و رفته رفته مشکلاتی را ایجاد کرده‌اند. مشکلاتی از قبیل اعتیاد، كمبود امنیت، کمبود فضای سبز، وضع نامناسب آسفالت، نبود پارکینگ و پیاده رو در برخی کوچه‌ها و خیابان‌ها وساخت وسازهای غیراصولی به عنوان کاستی‌های این منطقه مطرح هستند و مردم درخواست رسیدگی به این مشکلات را دارند. از مسئولان تقاضا داریم برای حل مشکلات حصارک بالا اقدامی انجام دهند.
محمدی از حصارک بالا
 
آیا پروژه ساخت بزرگراه همت به پایان می‌رسد؟
از ترافیک بزرگراه تهران – کرج واقعا خسته شده‌ایم. ادامه طرح بزرگراه همت به شمال شهر کرج چه زمانی به اتمام می‌رسد؟ از مسئولان درخواست کنید این پروژه را هر چه زودتر به سرانجام برسانند تا رفت و آمد بین کرج و تهران آسان‌تر شود. واقعا ماندن در ترافیک طولانی آن هم هر روز طاقت فرساست.
علوی از کرج

کنتورهای بی کیفیت گاز
مدیر یک آپارتمان هستم. قابل توجه شرکت گاز کرج؛ کنتورهای گازی که درخانه ها برای تعیین گازبها نصب شده از بی‌کیفیت‌ترین کنتورهاست و باعث می‌شود مردم دچار مشکلات و مراجعه‌های مکرر به شرکت گاز شوند که موجب اتلاف وقت می‌شود. 30 تا 40 درصد کنتورهای آپارتمان‌ها خراب است و وقتی کنتور عوض می‌شود بعد از مدتی دوباره خراب خواهد شد. هزینه آب،گاز و برق حق الناس است و جالب اینجاست که شرکت گاز همیشه مشترک را بستانکار می‌کنند.
زاهدی از عظیمیهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code