موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/07/02
رجایی‌شهر شلوغ و پر ترافیک
رجایی شهر عصرها بسیار شلوغ می‌شود. وجود مراکز خرید در خیابان اصلی یکی از دلایل شلوغی این خیابان در هنگام غروب است. با گسترش مراکز خرید و در نتیجه افزایش عبور و مرور در این خیابان مشکلات زیادی به وجود آمده است.
بسیاری از جوانان مناطق مختلف شهر وقت خود را برای گردش و تفریح در این خیابان می‌گذرانند. شلوغی حاصل از این خیابان گردی، موجب افزایش رفتارهای ناهنجار اجتماعی مثل دعوا و مزاحمت‌های خیابانی شده است. شلوغی باعث افزایش ترافیک و افزایش برخورد با سایرین در پیاده رو می‌شود و یکی از مشکلات محله همین موضوع است. ای کاش می‌شد این شلوغی و هرج و مرج را ساماندهی کرد.
منصوری از رجایی شهر
 
محله ای خوب اما پر از مشکل
ساکن جهانشهر هستم که یکی از محله‌های خوب کرج است اما مشکلات زیادی دارد. در هنگام بارندگی چاه‌های فاضلاب سرریز می‌شود و مشکلاتی را برای شهروندان به وجود می‌آورد. آب باران همچنین باعث آب گرفتگی در خیابان‌های محله می‌شود.
بوی بد فاضلاب به خصوص در صبح موضوع مهمی است که باید برای حل آن فکری شود. موش‌های خیابانی از دیگر مشکلات ما هستند که جمعیت آن‌ها روز به روز در حال افزایش است. همچنین سگ‌های ولگرد زیادی در این محله پرسه می‌زنند. ناامنی محله نیز یکی از مشکلات ماست. در این محله به دلیل خلوت بودن انواع دزدی از جمله کیف قاپی و زورگیری و دزدی از اتومبیل‌ها اتفاق می‌افتد.
عصرها هم گاهی در بلوار ماهان ترافیک شدید به وجود می‌آید. پیش از نصب چراغ راهنمایی و رانندگی در خیابان جمهوری ترافیک مختص ساعات انتهایی روز بود اما از زمان نصب این چراغ ترافیک بیشتر شده است. این محله که جزو بهترین‌هاست   این همه مشکل دارد وای به حال محله‌های دیگر. خواهش می‌کنیم مسئولان رسیدگی کنند.
ملکی از جهانشهر
 
منطقه ای خوش آب وهوا و بدون امکانات

منطقه حصار با وجود آب وهوای خوبی که دارد، از نظر زیباسازی کوچه‌ها و معابرو خیابان‌ها مورد بی مهری قرار گرفته است؛ به طوری که هنگام بارندگی آب جوی‌ها به خیابان روانه می‌شود. از مسئولان تقاضا دارم به صورت ویژه به این محله خوش آب و هوا اما بدون امکانات رسیدگی کنند.
زارعی از حصارارسال پیام اشتراک 
 
 Security code