موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/06/21
خیابانی قدیمی با مشکلات جدید
ساکن خیابان چالوس هستم. این خیابان با وجود اصالت و قدمتی که دارد یک خیابان فراموش شده است و گویا مسئولان   آن را رها کرده‌اند. تنها کاری که   برای این خیابان انجام شده، موزاییک کردن پیاده رو است. در حالی که درختان قدیمی این خیابان را قطع می‌کنند و هیچ اقدامی برای فضای سبز و زیباسازی آن انجام نمی‌دهند. کاسب‌های محله به هزینه خود جلوی مغازه‌ها باغچه درست می‌کنند.
وجود موش‌ها و بوی بد فاضلاب از دیگر مشکلات محله است که با توجه به اهمیت آن از نظر بهداشت محیط باید برای آن فکری شود. ساختمان‌های قدیمی این محله نیاز به مرمت دارد اما مجوز بازسازی به اهالی داده نمی‌شود. از مسئولان تقاضا داریم سری به این خیابان بزنند و مشکلاتش را حل کنند.
کرباسی از خیابان چالوس

آسفالت‌های خراب
بسیاری از کنده کاری‌ها درمعابرکرج بعد ازپایان پروژه، اصلاح نمی‌شود و همین موضوع باعث می‌شود بسیاری ازخیابان‌های این شهر پر ازچاله باشند. هر ارگانی چه آب و فاضلاب و چه شهرداری، باید بعد از اتمام عملیات به فکر اصلاح خرابی‌ها باشد و آن‌ها را به حال خود رها نکند، زیرا با این کار علاوه بر هم خوردن چهره شهر، شهروندان به دردسر می‌افتند.
زارع از کرجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code